Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Fur Balls: Babies, Families i Rescue

( ilość produktów: 2 )

Poznaj świat futrzastych Fur Balls. To słodkie stworki, które podbijają dziecięce serduszka. Kolorowe zwierzaki futrzaki potrzebują dziecięcej miłości i troski. Rozwijają w najmłodszych dzieciach empatię i umiejętność otoczenia zwierzęcia opieką – niezbędne do emocjonalnego rozwoju. To świetna zabawa, która przygotowuje do pojawienia się w domu prawdziwego szczeniaka czy kotka.

Tajemnicze zwierzątka My Real Rescue

Co kryje kolorowe opakowanie? Po wyjęciu z pudełka każda maskotka Fur Balls jest smutna i wystraszona. Ta zwinięta w kulkę kupka futerka kryje tajemnicę i na pierwszy rzut oka nie zdradza swojej tożsamości. Potrzebuje odprężającej, ciepłej kąpieli i zabiegów pielęgnacyjnych, by znowu poczuć się świetnie i odzyskać prawdziwy wygląd. Dopiero po wysuszeniu i rozczesaniu maskotki okaże się, jakie to zwierzę z rodziny My Real Rescue. Maskotka niespodzianka może być pieskiem, kotkiem lub króliczkiem. W zimowej wersji kulka Fur Balls może okazać się pingwinem, morsem lub misiem polarnym. Z kolei w zestawach Fur Ball Families znajduje się jeden dorosły i dwa małe, ale zdarzają się także trojaczki! Wersja Babies to aż 21 małych, wesołych kuleczek do czesania, tulenia i kochania. Każde opakowanie Fur Ball Babies zawiera jednego malucha w opakowaniu, które jest jednocześnie transporterem. Zbierz je wszystkie!

Zwierzaki futrzaki – co zawiera zestaw?

Pluszaki Fur Balls to świetny pomysł na prezent dla dzieci od trzeciego roku życia – zarówno chłopców, jak i dziewczynek. Można je kolekcjonować, tworząc całą futrzastą rodzinkę. Każde opakowanie zawiera też akcesoria do pielęgnacji, jak szczotka, spinka, szalik czy obroża z miejscem na imię zwierzaka. W środku znajduje się także certyfikat adopcji, pod którym podpisuje się dziecko, obiecując już zawsze kochać i dbać o swoje zwierzątko. To ważne zobowiązanie!

Tajemnicze stworki wywołują dziecięcą radość i ekscytację. Kąpiel zwierzaczka w ciepłej wodzie sprawia, że zyskuje swój docelowy kształt i wygląd, jednak tylko po dokładnym wysuszeniu i rozczesaniu sierści, futrzak pokazuje swoje prawdziwe oblicze. To nie lada wyzwanie dla najmłodszych dzieci i niespodzianka do ostatniej chwili! Opieka nad maluchem to przyjemna zabawa, rozwijająca poczucie odpowiedzialności. Zwierzaki są miękkie i miłe w dotyku. Szybko stają nie nieodłącznymi towarzyszami zabaw i przytulankami do spania. W wersji interaktywnej, maskotki wydają dźwięki. Dzięki temu, tuląc swojego futrzaka do snu, można usłyszeć bicie jego serduszka!

Wiek
Płeć
pixel