Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Lalki Steffi i Evi

( ilość produktów: 9 )

Lalki Evi i Steffi – świetna zabawa dla każdej dziewczynki

W sklepie internetowym 3xk.pl znajdziesz oryginalne lalki Evi i Steffi od renomowanej, niemieckiej marki Simba. Oferujemy zarówno pojedyncze laleczki, jak i duże zestawy tematyczne składające się ze Steffi i Evi dostępnych ze zwierzakami, ubrankami czy gadżetami obrazującymi scenki z życia codziennego. Starannie wykonane z bezpiecznym materiałów zabawki zapewniają świetną zabawę dla dziewczynek w różnym wieku.

Poza laleczkami w zestawach znajdują się praktyczne akcesoria. Kolorowe ubrania i dodatki umożliwią stworzenie niesamowitych stylizacji, różowy kabriolet i rower pozwolą przeżyć arcyciekawe przygody podczas wspólnych wypraw, a duży, bajkowy pałac dla lalek to spełnienie marzeń każdej małej księżniczki. Ponadto w naszym asortymencie znajdziesz też lalki Evi i Steffi z samochodem typu kamper, z koniem, słoniem, wiewiórką, z pieskiem lub świnką, a także z wieloma innymi zwierzakami, budowlami czy pojazdami. Tak ogromna gama produktów pozwala na wybór zabawki najlepiej dopasowanej do gustu małej użytkowniczki. Różnorodność laleczek umożliwia też stworzenie atrakcyjnej kolekcji. Do modeli cieszących się największą popularnością wśród dzieci należą Steffi Gimnastyczka, pałac księżniczki oraz zestaw Rodzina składający się ze Steffi w ciąży, taty Kevina i małej Evi w wózku.

Kim są Steffi i Evi?

Słynna lalka Steffi to mama, a Evi to jej mała córka. Lalki wspólnie przeżywają niezwykłe przygody: jeżdżą konno, przemieniają się w królewny i księżniczki, wybierają się na wycieczki kamperem albo opiekują zwierzętami, w zależności od konkretnego zestawu. Wszystkie zabawki zostały wykonane z najwyższą starannością i pieczołowitością, co wpływa na przyjemność i bezpieczeństwo podczas zabawy.

Laleczka Steffi pochodzi z uwielbianej przez dziewczynki serii Steffi Love, z której szeroki wybór zabawek znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Lalka ta została stworzona jako tańsza, ale nie mniej efektowna alternatywa dla drogich lalek Barbie. Urocze zabawki wyróżniają się pięknym wyglądem i trwałością, co umożliwi najbardziej intensywne zabawy, bez obaw o zniszczenie przedmiotu.

Producent artykułów zadbał o to, aby dzieci mogły się w jak najszerszym zakresie bawić w odgrywanie scenek i wcielanie się w różne role. Dzięki odpowiednim strojom i akcesoriom Steffi może zatem wcielić się w rolę kucharki, księżniczki, opiekunki, a nawet syreny. Wspólnie z córeczką Evi mogą jeździć samochodem i na rowerze, spacerować z pieskiem albo pływać na motorze wodnym. Poza mamą i córką producent oferuje również tatę, czyli Kevina, który wspólnie ze Steffi opiekuje się malcem.

Seria
Cena
-
pixel