Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Glina rzeźbiarska

( ilość produktów: 7 )

Jeżeli interesują Cię artykuły plastyczne dla dzieci to oferowana w naszym sklepie 3xk.pl glina rzeźbiarska, doskonale odpowie na Twoje oczekiwania. W tym dziale znajdziesz produkty, które są odpowiednie nie tylko dla miłośników prac manualnych, ale również takie, które pozwolą dziecku na doskonałą zabawę sensoryczną. Prezentowana glina rzeźbiarska oraz inne artykuły plastyczne są proste w użyciu, dzięki czemu mogą korzystać z nich nawet początkujący artyści. Wśród dostępnego asortymentu dużą popularnością cieszy się glina samoutwardzalna, która chętnie wybierana jest również przez dorosłych.

Oferowana glina do rzeźbienia to produkt, który doskonale sprawdza się również wtedy, gdy chcesz rozwinąć sensorykę swojego dziecka. W tym dziale znajdziesz również okrągłe kredki, które świetnie sprawdzą się w przypadku maluchów, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rysowaniem. Chcesz jeszcze bardziej urozmaicić zabawę dziecka z artykułami plastycznymi? W takim razie sprawdź już dziś ofertę stempli, które mogą być wykorzystane na różny sposób.

Wybierz gliny do rzeźbienia idealne dla młodego artysty

W naszej ofercie prezentowana jest nie tylko klasyczna glina rzeźbiarska samoutwardzalna, ale również wygodne zestawy idealne dla każdego miłośnika prac plastycznych. Wśród dostępnego asortymentu dużą popularnością cieszy się także masa plastyczna uzupełniona o niezwykłe farby perłowe. Chcesz, aby prace Twoje lub Twojego dziecka były wyjątkowe? W takim razie zdecyduj, w jakim kolorze zamówisz glinę lub wybierz kilka wariantów, które połączysz ze sobą dla uzyskanie niepowtarzalnego efektu. Poznaj już teraz pełną ofertę i przekonaj się, jak kreatywna może być zabawa z dzieckiem oraz jak wiele możliwości daje glina rzeźbiarska.

Marka
Cena
-
Płeć
Dostępne od ręki
pixel