Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Figurki Ben 10

( ilość produktów: 1 )

Inspirowane amerykańskim serialem animowanym figurki Ben 10 to zabawki, które powinny przypaść do gustu wielu małym chłopcom. Dzięki zabawkom dziecko może wcielić się w postać dziesięcioletniego Bena – głównego bohatera bajki, który po przemianie w kosmitę wyposażonego w unikalne moce, broni świat przed zagrażającym mu złem. Figurki z bajki Ben 10 przedstawiają kosmitów, w których może zamienić się chłopiec.

Zostań kosmitą i obroń świat przed najeźdźcami!

Telewizyjna bajka Ben 10 opowiada o przygodach kilkuletniego chłopca, który po odnalezieniu tajemniczego zegarka Omnitrixa, zyskuje zdolność do przemiany w kosmitów obdarzonych niezwykłymi mocami. Po przemianie chłopiec dysponuje umiejętnościami, dzięki którym może bronić niewinnych przed czyhającymi na nich niebezpieczeństwami. Oryginalne figurki Ben 10 pozwolą odgrywać scenki wcześniej zaobserwowane w bajce. Mogą być również inspiracją dla zupełnie nowych przygód. Jedynym ograniczeniem jest dziecięca wyobraźnia. Nasz internetowy sklep z zabawkami oferuje kilka wersji figurek przedstawiających kosmitów oraz specjalny zegarek – Omnitrix, dzięki któremu chłopiec może przemienić się w kosmitę. Zegarek został wyposażony w ruchomą tarczę i po jej obróceniu emituje kosmiczne sygnały dźwiękowe. Są to melodie i cytaty znane z filmowej animacji. Taki sprzęt jako dodatek do figurki Ben 10 oferuje dziecku zdecydowanie więcej możliwości zabawy, czyniąc ją jeszcze ciekawszą i bardziej wciągającą. Prezentowane zabawki to produkty licencjonowane, charakteryzujące się dobrą jakością wykonania, wiernie odwzorowujące postacie, z jakimi dziecko możne zapoznać się oglądając bajkę.

Fanom przygód dzielnego chłopca oferujemy różnorodne figurki Ben 10. Przyjrzyj się pełnej liście dostępnych zabawek i zamów te z nich, których brakuje w kolekcji Twojego dziecka. Korzystając z naszej oferty, możesz zakupić również zegarek Omnitrix. Sklep 3xk.pl sprzedaje także inne figurki dla dzieci. Znajdziesz w tym miejscu figurki przedstawiające bohaterów wielu popularnych bajek i animacji, zwierząt i dinozaurów.

Wiek
pixel