Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Figurki Sylvanian Families

( ilość produktów: 12 )

Poznaj świat uroczych zwierzątek, sięgając po oryginalne figurki Sylvanian Families oraz dedykowane im akcesoria. Historia zabawek tej serii rozpoczęła się w 1985 roku w Japonii. Dzisiaj jest to marka o zasięgu globalnym, która za pośrednictwem m.in. naszego sklepu, dostępna jest również w Polsce. Jeśli szukasz atrakcyjnego prezentu dla kilkuletniego dziecka, skorzystaj z naszej oferty i zamów zabawkę przybliżającą mu fantazyjny świat zwierzątek.

Czym są zabawki z serii Sylvanian Families?

To niepowtarzalna kolekcja figurek, domków, sklepów i różnorodnych akcesoriów umożliwiających stworzenie miniaturowego świata reprezentującego fantazyjną miejscowość zamieszkaną przez słodkie zwierzątka o niezwykle przyjemnej w dotyku fakturze. Figurki Sylvanian Families reprezentują różne gatunki zwierząt, którym nadano typowo ludzkie cechy. Przedstawiają postacie dorosłe i dzieci, co stwarza mnóstwo opcji świetnej zabawy. Dzięki zastosowaniu techniki flokowania (pokrywanie materiałów ozdobną warstwą strzyży tekstylnej) są zabawkami niezwykle przyjemnymi w odbiorze, przypominającymi niewielkie maskotki, co w zasadniczy sposób odróżnia je od typowych figurek wykonanych z twardego tworzywa sztucznego. Świat Sylvanian Families to oczywiście nie tylko figurki, ale i mnóstwo dedykowanych im akcesoriów. W ofercie przygotowanej przez sklep z zabawkami 3xk.pl znajdziesz takie ich rodzaje jak domki, sklepiki, elementy wyposażenia placów zabaw, instrumenty muzyczne i wiele więcej. Duża różnorodność akcesoriów wykonanych w skali dopasowanej do każdej figurki Sylvanian Families sprawia, że zabawa staje się jeszcze atrakcyjniejsza, a cała kolekcja pięknie prezentuje się na półce mebli.

Precyzyjnie wykonane i atrakcyjnie zaprezentowane figurki dla dzieci to zawsze udany prezent, który sprawi mnóstwo frajdy każdemu maluchowi. Figurki Sylvanian Families są jednak czymś więcej. Tworzą unikalny świat zachwycający delikatnym pięknem, szczegółowością i niezwykłą różnorodnością. Zabawki z tej serii do doskonała propozycja dla dziecka i kolekcjonera. Skorzystaj z oferty i zapoznaj się z nimi nieco bliżej. Polecamy!

Wiek
Płeć
Cena
-
Dostępne od ręki
pixel