Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Minionki

( ilość produktów: 3 )

Dla młodych i starszych fanów popularnej amerykańskiej animacji z 2015 roku przygotowaliśmy oryginalne maskotki Minionki. To licencjonowane zabawki, które w niezwykle wierny sposób oddają charakterystyczny wygląd głównych bohaterów filmu. Korzystając z oferty przygotowanej przez nasz sklep internetowy, możesz zamówić oryginalną maskotkę jedno- lub dwuokiego Minionka w wybranej pozie.

Oryginalne zabawki dla miłośników animacji Minionki

Na rynku pluszowych zabawek dedykowanych najmłodszym dzieciom nie brakuje maskotek przedstawiających bohaterów popularnych bajek i filmowych animacji. Minionki to niezwykle udana produkcja, która przyciągnęła przed ekrany miliony młodych odbiorców, a przedstawiające jej bohaterów zabawki z automatu stały się prawdziwym rynkowym hitem. Jeśli Twoje dziecko uważa się za fana tej bajki, prezentowane maskotki Minionki z pewnością przypadną mu do gustu. Oferujemy oryginalne zabawki marki Simba, znanego producenta różnorodnych akcesoriów dla dzieci. To maskotki średniej wielkości, wykonane z przyjemnego w dotyku materiału charakteryzującego się dużą odpornością na wycieranie. Każda maskotka Minionek została ucharakteryzowana w sposób upodabniający ją do jednego z bohaterów animacji. Prezentowane zabawki wyposażone są zatem w charakterystyczny okular (ewentualnie podwójne gogle) oraz spodenki typy ogrodniczki. Mają czarne rękawiczki i skarpetki. Wszystkie prezentowane maskotki Minionki mają również swój własny, niepowtarzalny wyraz twarzy, co zachęca do tworzenia ich większych kolekcji.

Jeśli szukasz prezentu dla dziecka chętnie bawiącego się pluszowymi zabawkami, które dodatkowo oglądało lub wciąż ogląda bajki opowiadające o losach przedziwnych stworków, pięknie odwzorowane i szczegółowo wykonane maskotki Minionki na licencji od Simba z pewnością przypadną mu do gustu. Skorzystaj z oferty przygotowanej przez sklep z zabawkami 3xk.pl i zamów jedną lub kilka z nich. Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałą częścią naszej oferty, na którą składają się inne rodzaje pluszaków.

Wiek
Płeć
Dostępne od ręki
pixel