Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Gry podróżne, do samochodu

( ilość produktów: 24 )

Umilające czas, charakteryzujące się niewielkimi rozmiarami gry podróżne to doskonały wybór dla każdego, kto wybiera się na wczasy, kilkudniowy urlop lub biwak pod chmurką. W ofercie przygotowanej przez sklep internetowy 3xk.pl znajdziesz wiele popularnych odmian gier w zminiaturyzowanej, przystosowanej do podróżowania formie. Sprawdź i wybierz coś dla siebie lub swojego dziecka.

Gry planszowe, które urozmaicą każdą podróż!

Na liście dostępnych produktów znajdziesz popularne gry podróżne dla dzieci w wersji kieszonkowej, takie jak zminiaturyzowany Chińczyk, gra Kółko i Krzyżyk czy karciana gra Piotruś. Oferujemy zarówno gry magnetyczne, jak i tradycyjne gry karciane, słowne czy zręcznościowe. Znajdziesz tu również kości do gry, układanki dla jednej osoby i wiele więcej. Największa część naszej oferty to jednak przede wszystkim magnetyczne gry podróżne, które gwarantują większy komfort zabawy podczas jazdy autem, autokarem czy pociągiem. Planszowe gry magnetyczne do samochodu minimalizują ryzyko przypadkowego rozsypania ustawionych na planszy pionków, dzięki czemu zabawa jest znacznie łatwiejsza i mniej frustrująca.

Poznaj oferowane przez nas gry podróżne i zamów jedną z nich lub sięgnij po ich większy zestaw. Możesz wybrać gwarantujące duży komfort zabawy, zwłaszcza podczas jazdy autem lub pociągiem, zminiaturyzowane gry magnetyczne dla dzieci. Możesz sięgnąć również po łatwą w użyciu grę słowną czy karcianą. Co warte podkreślenia, prezentowane gry dla dzieci sprawdzą się nie tylko w podróży, ale i przy wielu innych okazjach.

Marka
Cena
-
Wiek
Czas rozgrywki
Ilość graczy
Rodzaj gry
pixel