Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Puzzle magnetyczne dla dzieci

( ilość produktów: 3 )

Młodszym dzieciom oraz tym, które chętnie sięgają po różnego rodzaju układanki, oferujemy kolorowe puzzle magnetyczne. To fantastyczne zabawki wykorzystujące zjawisko magnetyzmu, umożliwiające tworzenie trwałych obrazków, które nie rozsypią się przy lekkim uderzeniu lub wstrząsie. Skorzystaj z naszej oferty i zamów zestaw wyjazdowy składający się z metalowej planszy i kilku magnetycznych elementów, które po złożeniu utworzą atrakcyjny obrazek.

Puzzle magnetyczne idealne na wyjazd

Znalezienie alternatywy dla tradycyjnych puzzli jest łatwiejsze, niż myślisz. Odwiedzając nasz sklep internetowy, możesz zamówić dla dziecka wysokiej jakości puzzle magnetyczne w formie klasycznej układanki lub większego zestawu kreatywnego dla dziewczynki. Klasyczne układanki magnetyczne mają formę zwykłych puzzli, z tą różnicą, że z łatwością przywierają do stalowej powierzchni. W ofercie sklepu 3xk.pl znajdziesz specjalne zestawy podróżne składające się z metalowego pudełka i podzielonego na kilka elementów obrazka. Dzięki temu, że każdy element jest magnesem, ułożenie puzzli podczas jazdy autem, pociągiem czy autokarem, nie będzie dla dziecka większym problemem. W sklepie znajdziesz również kreatywne układanki magnetyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, w tym przede wszystkim puzzle do ubierania. Zestawy umożliwiają szybką zmianę stylizacji drewnianych figurek, poprzez ich przebieranie w różne rodzaje magnetycznych strojów. Puzzle magnetyczne dla dzieci to ciekawa odmiana dla tradycyjnych układanek i dobry wybór na wakacyjny wyjazd lub wciągającą zabawę w domu.

Zapoznaj się z naszą ofertą na profesjonalnie wykonane puzzle magnetyczne i zamów zestaw dopasowany do zainteresowań oraz wieku swojego dziecka. Korzystając z oferty naszego sklepu, możesz zamówić tradycyjne i edukacyjne puzzle dla dzieci najmłodszych i tych nieco starszych. Sprzedajemy także układanki drewniane, piankowe i konturowe. Jeśli potrzebujesz puzzli składających się z większej liczby elementów, również możemy pomóc. Zapraszamy!

Marka
Wiek
Płeć
pixel