Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Gry towarzyskie

( ilość produktów: 210 )

Stworzone z myślą o dzieciach i dorosłych, wciągające gry towarzyskie to znakomity sposób na spędzanie czasu wolnego w gronie bliskich nam osób. Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić wiele znanych tytułów gier dedykowanych najmłodszym, wymagające umiejętności czytania gry dla starszych dzieci czy charakteryzujące się skomplikowanymi zasadami tytuły dla nastolatków i dorosłych.

Popularne gry towarzyskie - alternatywa dla elektronicznej rozrywki

Jeśli chcesz spędzać więcej czasu z dzieckiem, partnerem lub znajomymi, wciągające gry planszowe będą ku temu doskonałą okazją. W sklepie internetowym 3xk.pl znajdziesz wiele popularnych i nieco mniej znanych tytułów dedykowanych osobom w różnym wieku, przedszkolakom, uczniom szkół podstawowych, nastolatkom i dorosłym. Dla najmłodszych mamy takie tytuły jak chińczyk, wisielec czy młynek. Popularnym wyborem dla młodszych dzieci będzie również gra 5 sekund. Nastolatkom i dorosłym polecamy imprezowe tytuły w stylu Kim jest Janusz? lub bardziej od nich odważne, dedykowane dorosłym odbiorcom gierki małżeńskie. Ciekawą propozycją dla uczniów ostatnich klas szkoły podstawowej, dla nastolatków i dorosłych może być popularna gra Taboo od firmy Hasbro.

Duża różnorodność dostępnych tytułów zachęca do eksperymentowania i poszukiwania nowości, które mogą zainteresować nie tylko Ciebie, ale i bliskie Ci osoby. Gry towarzyskie to dobry sposób na wspólne, rodzinne spędzanie czasu oraz ciekawy dodatek imprezowy, który pomaga w przełamywaniu pierwszych lodów. Zapoznaj się z pełną listą dostępnych tytułów i zamów jeden z nich. Polecamy!

Marka
Cena
-
Wiek
Czas rozgrywki
Ilość graczy
Rodzaj gry
pixel