Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Pamiętniki dla dziewczynki

( ilość produktów: 17 )

Jeśli szukasz sposobu, by zachęcić dziecko do zapisywania swoich codziennych przeżyć, planów, marzeń lub wspomnień, zapoznaj się z naszą ofertą na pięknie wydane pamiętniki dla dziewczynki w wieku wczesnoszkolnym lub nastolatki. Do dyspozycji klientów przygotowaliśmy wiele rodzajów notesów z twardymi, pluszowymi, metalizowanymi i błyszczącymi okładkami, również w wersji z praktycznym zamknięciem na małą kłódkę.

Dlaczego warto prowadzić pamiętnik?

Spisywanie swoich codziennych doświadczeń to znakomity sposób na nazwanie targających nami emocji i ich uzewnętrznienie, a przez to na lepsze poznanie samego siebie. Pamiętnik dla dziewczynki jest miejscem, w którym może zapisywać swoje przeżycia bez obaw, że ktoś je odczyta. Dlatego kupując dziecku tego typu przedmiot, warto wybrać model z zamknięciem na kłódkę. Poza tym regularne wpisy do pamiętnika to także znakomite ćwiczenie sprawności jasnego formułowania myśli. Gdy dziecko ma problemy z pisaniem, codzienne ćwiczenie może pomóc w wyrobieniu charakteru pisma, a także w nauce prawidłowego konstruowania zdań czy lepszym poznaniu zasad ortografii.

W ofercie sklepu 3xk.pl znajdziesz profesjonalnie wykonane, urocze pamiętniki dla dziewczynki kilkuletniej i nieco starszej. Sprzedajemy modele w oprawach twardych, pluszowych, cekinowych, metalizowanych, błyszczących i wiele innych. Korzystając z naszej oferty, zamówisz pachnący lub tradycyjny pamiętniki dla dzieci młodszych i starszych, z zabezpieczeniem w formie niewielkiej kłódki lub hasła głosowego. Elektroniczny pamiętnik na hasło otworzy się dopiero wówczas, gdy dziecko wypowie wcześniej zaprogramowane słowo.

Kolorowe pamiętniki dla dziewczynki oferujemy w dużej różnorodności modeli i jeśli szukasz tego typu przedmiotu, z pewnością znajdziesz tu coś wartego uwagi. Zapoznaj się z pełną listą dostępnych, atrakcyjnie zdobionych notesów, w których dziecko będzie mogło zapisywać swoje codzienne doświadczenia i zamów jeden z nich. Zapisany pamiętnik jest fantastycznym źródłem wspomnień, do których w przyszłości zawsze będzie można wrócić.

Marka
Cena
-
Płeć
Dostępne od ręki
pixel