Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Pluszowe pieski, szczeniaki

( ilość produktów: 3 )

Dla dzieci marzących o słodkim szczeniaczku przygotowaliśmy pluszowe pieski wykonane z przyjemnych w dotyku tkanin. Są to precyzyjnie wykonane zabawki prezentujące wiele popularnych ras psów, między innymi dalmatyńczyki, jamniki, rottweilery czy husky. Znajdziesz w tym miejscu również maskotki przedstawiające kundelki czy zasilane bateriami pieski chodzące i tańczące w rytm muzyki.

Pluszowe pieski, które są jak żywe!

Jeśli nie możesz spełnić marzenia dziecka o żywym czworonogu, atrakcyjnie wykonany pluszowy piesek interaktywny lub piesek w formie klasycznej przytulanki może być dla niego pewną alternatywą. Korzystając z naszej oferty, możesz wybierać spośród kilku modeli precyzyjnie wykonanych, zabawkowych piesków różnej wielkości. Oferowane przez nas pluszowe pieski wyglądają jak żywe, a w przypadku modeli zasilanych bateriami, również tak się zachowują. Znajdziesz w tym miejscu zabawki chodzące, które dziecko może prowadzić na dedykowanej im smyczy oraz klasyczne pluszowe pieski, do których dziecko może się przytulać. Pluszaki pieski powinny przypaść do gustu zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom, w szczególności dzieciom, które od dawna marzą o własnym zwierzątku.

Sklep internetowy 3xk.pl dysponuje rozbudowaną ofertą obejmującą wiele kategorii zabawek dziecięcych, w tym przedmiotów dedykowanych najmłodszym odbiorcom. Prezentowe w tym miejscu pluszowe pieski to doskonały przykład tego typu produktów. Zapoznaj się z dostępną listą przytulanek i zamów jedną z nich. Twoje dziecko z pewnością się z niej ucieszy. Zapewniamy szybką dostawę w przystępnej cenie.

Marka
Wiek
Płeć
pixel