Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Gravitrax

( ilość produktów: 32 )

Zestawy konstrukcyjne Gravitrax od firmy Ravensburger zapewnią dziecku mnóstwo atrakcyjnej rozrywki, przy okazji zapoznając je z zasadami działania grawitacji. W ofercie przygotowanej przez sklep internetowy 3xk.pl znajdziesz zestaw startowy oraz wiele dodatków, które zwiększą możliwości zabawy, pozwalając na przeprowadzanie różnorodnych doświadczeń.

Co to jest Gravitrax?

To wyjątkowa seria zabawek dla dzieci w wieku od 8 lat, która przybliża im podstawowe prawa fizyki, prezentując je w niezwykle atrakcyjny sposób. Każdy zestaw konstrukcyjny umożliwia budowę eksperymentalnego toru przeszkód, który następnie wykorzystywany jest do wykonywania doświadczeń obrazujących sposób działania grawitacji. Odwiedzając nasz internetowy sklep z zabawkami, możesz zamówić różnorodne wersje Gravitrax, w tym zestaw startowy czy rozszerzający zakres zabawy zestaw uzupełniający. W tym drugim przypadku seria Gravitrax oferuje takie dodatki jak: zestaw flip, wulkan, tuba, trampolina, winda, kaskada, tunele czy młotek. Dzięki nim dziecko może modyfikować tworzone przez siebie tory przeszkód i sprawdzać, jak zachowa się wprawiona w ruch kulka.

Jeśli szukasz produktów, które dbają nie tylko o rozrywkę, ale i o edukację dziecka, zabawki konstrukcyjne będą strzałem w dziesiątkę. Korzystając z naszej oferty, możesz zaopatrzyć się w różnorodne zabawki dla dzieci w niemal każdym wieku. Zestawy doświadczalne z serii Gravitrax to doskonały wybór dla uczniów szkół podstawowych, zwłaszcza dla dzieci lubiących eksperymenty. Sprawdź naszą ofertę i zamów jeden z nich. Polecamy!

Marka
Wiek
Płeć
Ilość elementów
Cena
-
Dostępne od ręki
pixel