Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Piankolina

( ilość produktów: 1 )

Zapewniająca dużą łatwość formowania piankolina to ciekawa alternatywa dla tradycyjnej plasteliny czy piasku kinetycznego i doskonały wybór dla tych dzieci, które chętnie bawią się tego typu artykułami. Do dyspozycji klientów naszego sklepu przygotowaliśmy różnorodne masy plastyczne. Zapoznaj się z całością naszej oferty i zamów ich wybrane rodzaje.

Co to jest piankolina i jakie są jej zalety?

To rodzaj masy piankowej przeznaczonej do zabawy, do formowania różnego rodzaju figurek, zwierzątek czy niewielkich przedmiotów. Masa jest bardzo plastyczna i łatwa w formowaniu, ale po wyschnięciu twardnieje i utrzymuje nadany jej wcześniej kształt. Masa ma lekką, gładką i miękką konsystencję, nie brudzi rąk podczas zabawy, przyjemnie pachnie i dostępna jest w żywych, atrakcyjnych dla młodego odbiorcy kolorach. Jeśli zmieszamy ze sobą kilka kolorów, uzyskamy zupełnie nowe odcienie. Piankolina jest materiałem niezwykle plastycznym, łatwym w formowaniu. Po ugnieceniu w kulkę będzie odbijała się od twardego podłoża niczym piłka. W ofercie przygotowanej przez sklep internetowy 3xk.pl znajdziesz różnokolorowe zestawy tej masy, dostępne w niewielkich plastikowych opakowaniach.

Jeżeli Twoje dziecko wykazuje szczególne zdolności plastyczne, lubi bawić się plasteliną lub innymi plastycznymi materiałami, Piankolina również powinna przypaść mu do gustu. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą naszego sklepu, na którą składa się wiele kategorii zabawek i artykułów dziecięcych. Zamawiaj produkty, które pomogą w rozwijaniu wyobraźni, kreatywności i zdolności manualnych Twojego dziecka.

pixel