Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Kontakt - O nas

3XK.pl - Zapewniamy rodzinom najlepszą rozrywkę

Kochani klienci!

Czas na kolejne zmiany. Od lutego 2021 roku mogliście nas znaleźć w Warszawie przy ulicy Pola Karolińskie 4. To rozwiązanie miało wiele zalet, ale nie było dla nas w pełni satysfakcjonujące. Coraz bardziej widzimy, jak cenicie wygodę. Dzięki szybkim dostawom większość z Was poza awaryjnymi sytuacjami wcale nie musi korzstać z opcji odbioru osobistego. Dziękujemy tym, którzy odwiedzali nas na Włochach, ale uznaliśmy, że musimy efektywniej wykorzysywać najmowaną przez nas przestrzeń.

Oznacza to, że poraz kolejny przenosimy się pod Warszawę. Od początku 2022 roku możecie znaleźć nas w Duchnicach, przy ulicy Ożarowskiej 49C. W nowej lokalizacji magazyn jest połączony z częścią usługową. Wydzielamy więc dla Was punkt odbioru połączony z ekspozycją najciekawszych dostępnych produktów. Ponieważ chcemy sprawnie obsługiwać wszystkie zamówienia więc będziemy dla Was dostępni w dni robocze w godzinach 10:00 - 16:00.

Zdajemy sobie sprawę, że dla mieszkańców Warszawy nie jest to może wymarzona lokalizacja, ale na pewno bliżej do nas będą mieli mieszkańcy Pruszkowa, Ożarowa Mazowieckiego i okolicy. Zapraszamy!

Kim jesteśmy?

3xk.pl to sklep internetowy, w którym stawiamy przede wszystkim na jakość. Jakość obsługi klienta, jakość sprzedawanych produktów, jakość pakowania, jakość usług świadczonych przez przewoźników, którzy dostarczają Twoje zamówienia - po prostu jakość oferty. Codziennie stajemy się coraz lepsi, coraz szybsi, coraz dokładniejsi.

Naszym klientom zapewniamy również bezpieczeństwo. Mogą być pewni, że towar, który sprzedajemy jest zawsze oryginalny. Nasz sklep wykorzystuje najnowsze certyfikaty bezpieczeństwa SSL, dzięki czemu dane naszych klientów są chronione, a informacje przesyłane na nasze serwery szyfrowane zgodnie ze światowymi standardami bezpieczeństwa. Oferujemy tylko bezpieczne płatności, dzięki czemu nasi klienci mają pewność, że płatność zostanie zrealizowana szybko i jedynie w takiej wysokości, jaka wynika z ich zamówienia.

Lojalność naszych klientów zaskarbiliśmy sobie również tym, że zawsze jesteśmy fair. Wdrożyliśmy system, który pokazuje prawdziwe informacje o stanach magazynowych. Aby zapewnić jak najszerszą ofertę, sprzedajemy również produkty z magazynów naszych dostawców, ale wówczas widzicie realny czas realizacji zamówienia. Jeśli towar jest do wysyłki w ciągu 24 godzin, znaczy to, że mamy go u siebie "na stanie". Szanujemy prawa klientów i wywiązujemy się ze wszystkich obowiązków, jakie prawo nakłada na sprzedawców.

A co jeśli zakupiony produkt będziesz chciał zwrócić? Tu również stawiamy na wygodę naszych klientów i ich pozytywne doświadczenia. Dajemy możliwość odstąpienia od umowy przez 30 dni, dzięki czemu możesz bez obaw dokonać zakupu. A samego zwrotu dokonasz niezwykle wygodnie przez stronę naszego sklepu.

Jesteśmy dumni z tego, że zdaniem wielu naszych klientów jesteśmy najszybszym, najuczciwszym, najfajniejszym – po prostu najlepszym sklepem internetowym.

Przez ponad 7 lat naszej działalności obsłużyli już więcej niż 300 000 zadowolonych klientów. Wysoką ocenę kupujących potwierdzają wyróżnienia i certyfikaty Super Sprzedawca Allegro, Zaufane Opinie, Słucham Swoich Klientów oraz objęcie naszego sklepu Programem Ochrony Kupujących.

I jeszcze jedno. Od 2015 roku kilkukrotnie zdobyliśmy tytuł e-Gazeli Biznesu przyznawany przez dziennik gospodarczy Puls Biznesu.

Szukasz najlepszego sklepu z produktami dla całej rodziny?
Przestań.
Złóż zamówienie i ciesz się radością z zabawy!

Ponad 100 000 zadowolonych klientów.
Rzetelne opinie pomagają w dokonaniu najlepszego wyboru. Jesteśmy tylko ludźmi i niestety czasem zdarza nam się popełnić błąd. Niemniej dajemy z siebie wszystko, o czym świadczy niemal 100% satysfakcja naszych klientów.
Allegro
Jeden z największych sprzedawców zabawek oraz gier planszowych na Allegro.
Lider rankingu Pulsu Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy laureatem rankingu e- Gazele Biznesu tworzone przez dziennik gospodarczy Puls Biznesu. Od tamtej pory zdobyliśmy ten tytuł już kilkukrotnie.
Rzetelne informacje magazynowe
Dzięki automatycznemu aktualizowaniu stanów magazynowych możesz zaufać naszym informacjom o dostępności towaru.
Zdjęcie sklepu
Odwiedź nasz sklep stacjonarny
Punkt Odbioru
ul. Powstańców Śląskich 20a
01-381 Warszawa

+48 517 214 619
sklep@3xk.pl
Możliwe godziny odbioru osobistego:
Pon - Pt: 10:00 - 16:00

DANE REJESTROWE:
3xk Krzysztof Kozłowski
Szulborska 3/5/91
01-104 Warszawa
NIP: 5272428252
REGON: 146766631

Konto bankowe:
89 1910 1048 2756 1488 6615 0001
Santander Bank Polska SA

Zachęcamy do korzystania z płatności online, które gwarantują najszybszą realizację zamówienia.

NASZA INFOLINIA
tel. 517 214 619
sklep@3xk.pl

Prosimy o kontakt w godzinach:
Pon - Pt: 10:00 - 16:00
Nasze opinie
allegro
ceneo
opineo
Producenci
TM Toys
Hasbro
Lego
Little Tikes
Mattel
MGA
Playmobil
Schleich
Czuczu
pixel