Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Puzzle

( ilość produktów: 814 )

Kolorowe układanki, w tym składające się z drobnych elementów puzzle to jedna z popularnych kategorii zabawek, po którą chętnie sięgają zarówno młodsi, jak i znacznie starsi odbiorcy. W sklepie internetowym 3xk.pl znajdziesz mniejsze zestawy dedykowane dzieciom, najczęściej prezentujące różnego rodzaju scenki z bajek oraz większe zestawy dla dorosłych, których motywem przewodnim są m.in. krajobrazy, panoramy miast i natura.

Puzzle to świetny sposób na nudę i trening cierpliwości

Kolorowe puzzle to sprawdzona metoda ćwiczenia koncentracji, pamięci, cierpliwości oraz manualnej zręczności. Układanie puzzli pomaga młodszym dzieciom w rozwijaniu podstawowych umiejętności poznawczych. W przypadku osób w podeszłym wieku może być jedną z form rehabilitacji. Korzystając z naszej oferty, możesz sięgnąć po tradycyjne puzzle dla dzieci, w tym po bajecznie kolorowe układanki składające się z mniejszej liczby dużych elementów, co nieco ułatwia zadanie i zapobiega szybkiemu zniechęceniu dziecka. W ofercie sklepu znajdziesz również składające się z dużej liczby drobnych elementów puzzle dla dorosłych. Możesz sięgnąć po ich tradycyjną wersję lub po zestawy panoramiczne. Dla obu grup odbiorców przygotowaliśmy również puzzle 3D. Przestrzenne układanki są bardziej wymagające, ale ich ułożenie zapewnia mnóstwo satysfakcji. Co warte podkreślenia, na liście dostępnych produktów znajdziesz wyłączenie dobrej jakości puzzle składające się z dobrze dopasowanych elementów, które po ułożeniu tworzą jednolitą, trwałą całość. Znajdziesz w tym miejscu oryginalne puzzle Trefl, Ravensburger, Clementoni, Czuczu, Schmitd, Castorland i wielu innych producentów.

Jeśli szukasz układanek dopasowanych do potrzeb najmłodszych dzieci, młodzieży szkolnej lub dorosłych, zapraszamy! Oferujemy najlepszej jakości puzzle wielu renomowanych marek. Znajdziesz w tym miejscu układanki tradycyjne i panoramiczne, przestrzenne, piankowe, magnetyczne, podświetlane, fluorescencyjne i wiele winnych. Wybierz puzzle do układania dla siebie, swojego dziecka lub innej bliskiej Ci osoby, a my zadbamy o ich szybką dostawę.

Marka
Wiek
Płeć
Ilość elementów
Cena
-
Dostępne od ręki
pixel