Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Maskotki Masza i Niedźwiedź

( ilość produktów: 1 )

Młodym odbiorcom popularnej rosyjskiej bajki opowiadającej o przygodach małej dziewczynki i cyrkowego misia oferujemy szczegółowe, pięknie odwzorowane maskotki Masza i Niedźwiedź. Wśród dostępnych zabawek znajdziesz pluszowe figurki prezentujące głównych bohaterów animacji oraz występujące w niej postacie poboczne. Zapoznaj się z całością naszej oferty i zamów zabawkę, która skradnie serce każdego malucha!

Oryginalne figurki i zabawki pluszowe z Maszą i Niedźwiedziem

Rosyjska animacja Masza i Niedźwiedź to niezwykle udana produkcja, która przypadła do gustu dzieciom z wielu zakątków świata, również z Polski. W naszym kraju bajka co pewien czas jest emitowana w ogólnodostępnych kanałach telewizyjnych. Można oglądać ją również w serwisach płatnych oraz w sieci. Jeśli Twoje dziecko jest fanem zabawnych przygód duetu oryginalnych bohaterów, prezentowane maskotki Masza i Niedźwiedź staną się dla niego inspiracją do wielu wciągających zabaw. Odwiedzając nasz internetowy sklep z zabawkami, możesz sięgnąć m.in. po figurkę przedstawiającą główną bohaterkę bajki, czyli ubraną w charakterystyczny sposób małą Maszę, jej pluszowego przyjaciela, czyli cyrkowego Niedźwiedzia oraz maskotki innych bohaterów, którzy pojawiają się w animacji, takich jak świnka, koziołek czy wiewiórka. Prezentowane maskotki z bajki Masza i Niedźwiedź to zabawki wykonane z miękkiego, przyjemnego w dotyku pluszu, poza lalką przedstawiającą Maszę. Dzięki dokładnemu odwzorowaniu charakterystycznych elementów wyglądu głównych bohaterów bajki maskotki Masza i Niedźwiedź umożliwiają odtwarzanie różnego rodzaju scenek, otwierając przed dzieckiem wiele możliwości atrakcyjnej zabawy.

W ofercie przygotowanej przez sklep 3xk.pl znajdziesz mnóstwo licencjonowanych maskotek prezentujących bohaterów wielu popularnych wśród najmłodszych bajek. Jeśli Twoje dziecko w szczególności upodobało sobie historię małej dziewczynki i cyrkowego niedźwiedzia, sprezentowanie mu maskotki Masza i Niedźwiedź będzie strzałem w dziesiątkę. Przyjrzyj się całości naszej oferty i zamów jedną z dostępnych, pluszowych zabawek. Naprawdę warto!

pixel