Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Puzzle do 3000 elementów

( ilość produktów: 38 )

Miłośnikom skomplikowanych układanek polecamy kolorowe puzzle 3000 elementów. Ułożenie obrazka składającego się z tak dużej liczby drobnych kawałków to zajęcie dla osób cierpliwych, które nie boją się trudnych wyzwań i dysponują nieco większą ilością czasu wolnego. W sklepie internetowym 3xk.pl znajdziesz kilka zestawów takich puzzli prezentujących bajeczne krajobrazy, panoramy miast i dziką naturę. Sprawdź i zamów jeden z nich!

Puzzle 3000 elementów, czyli zestawy dla osób z dużą cierpliwością

Składająca się z trzech tysięcy drobnych elementów układanka to spore wyzwanie dla każdego, również dla osób mających spore doświadczenie w układaniu puzzli. Jeśli masz nieco więcej czasu wolnego i chcesz się sprawdzić, inwestycja w puzzle 3000 elementów będzie strzałem w dziesiątkę. Skorzystaj z naszej oferty i zamów jeden z kolorowych zestawów prezentujących malowniczy krajobraz, panoramę wybranego miasta lub kilku miast, dziką naturę, wielką mapę czy inny obraz budzący Twoje większe zainteresowanie. Oferujemy oryginalne puzzle 3000 elementów od Trefl oraz wielu innych, polskich i zagranicznych producentów. Układanki charakteryzują się dużą starannością wykonania. Mają wyraziste kolory, a ich poszczególne części są ze sobą idealnie spasowane. Dzięki temu ułożony obrazek jest atrakcyjny dla oka i nie powinien się rozjeżdżać. W ofercie naszego sklepu znajdziesz również inne, równie interesujące puzzle dla dorosłych, w tym zestawy standardowe, składające się z tysiąca elementów oraz duże zestawy dla najcierpliwszych. Te ostatnie mogą składać się z więcej niż czterech tysięcy drobnych części.

Puzzle to prawdziwa szkoła cierpliwości, a przy tym doskonały trening pamięci i spostrzegawczości. Jeśli lubisz tego typu wyzwania, w naszym internetowym sklepie z zabawkami czekają na Ciebie układanki składające się z wielu tysięcy elementów. Przyjrzyj się naszym propozycjom i zamów tradycyjne puzzle do 3000 elementów lub jeden z prezentowanych w tym miejscu zestawów składających się z trzech tysięcy części. Wybierz puzzle 3000 elementów dla siebie lub na prezent. Zobacz również puzzle 1500!

Marka
Wiek
Ilość elementów
Cena
-
Dostępne od ręki
pixel