Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Science4you pracownia: świeczek, mydełek, kryształków

( ilość produktów: 11 )

Małym naukowcom i mistrzom prac manualnych polecamy zestawy kreatywne z serii Science4You. To wyjątkowa seria zabawek poświęconych różnorodnym eksperymentom naukowym, które w bezpieczny sposób można przeprowadzić w zaciszu własnego domu. W skład serii wchodzą również zestawy do stylizacji, zaprojektowane z myślą o szczególnych zainteresowaniach kilkuletnich dziewczynek, takie jak studio paznokci czy domowe SPA.

Zabawna nauka – warsztaty i doświadczenia dla dzieci od 8 roku życia

Jeśli Twoje dziecko kocha naukowe eksperymenty i chce sprawdzić, jak powstaje mydło, perfumy, świeczki, kolorowe kryształy czy czekolada, zestawy kreatywne od firmy Trefl z pewnością przypadną mu do gustu. W ofercie przygotowanej przez sklep 3xk.pl znajdziesz różnorodne zabawki edukacyjne dla najmłodszych, w tym zestawy umożliwiające samodzielne wykonanie różnorodnych eksperymentów z wykorzystaniem ogólnodostępnych materiałów dostępnych w każdym domu. Seria Science4You pozwoli zrealizować setki wciągających eksperymentów i naukowych doświadczeń, które przybliżą dziecku podstawową wiedzę z obszaru fizyki, biologii czy chemii. Zabawki naukowe to najlepszy sposób na poznanie praw natury i zachęcenie dziecka do zgłębiania wiedzy w budzących jego zainteresowanie dziedzinach wiedzy. Co warte podkreślenia seria Science4You to zestawy zaprojektowane z myślą zarówno o chłopcach, jak i dziewczynach. Dlatego obok typowych doświadczeń naukowych, znajdziesz wśród nich również zestawy do stylizacji. Skorzystaj z oferty, jaką przygotował nasz sklep z zabawkami dla dzieci i zamów jeden lub kilka z prezentowanych zestawów kreatywnych. Polecamy!

Nauka przez zabawę to jeden z najlepszych sposobów na przybliżeniu dziecku wiadomości z różnych obszarów wiedzy. Wybierając zestawy kreatywne z serii Science4You, zagwarantujesz dziecku mnóstwo wciągającej zabawy, a przy okazji zapoznasz je z podstawami fizyki oraz chemii. Możesz sięgnąć również po zestawy sprzyjające ćwiczeniu zdolności manualnych. Zapraszamy do składania zamówień.

Wiek
Płeć
Seria
Cena
-
Dostępne od ręki
pixel