Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Puzzle dla dorosłych

( ilość produktów: 490 )

Jeśli szukasz wieloczęściowej układanki, która będzie wyzwaniem dla każdej osoby, sprawdź naszą ofertę na puzzle dla dorosłych. Znajdziesz w tym miejscu szeroki wybór zestawów składających się z tysięcy drobnych, kolorowych elementów, prezentujących krajobrazy, pejzaże, zabytki, znane miasta, zwierzęta, pojazdy czy ludzi. Dzięki ich dużej różnorodności znalezienie obrazka dopasowanego do własnych potrzeb nie powinno sprawić Cię większych trudności. Zapraszamy!

Puzzle przeznaczone dla dorosłych

Ułożenie kolorowego obrazka z tysięcy drobnych elementów to spore wyzwanie dla naszych umysłów, ale i niezwykle satysfakcjonujące zajęcie, zwłaszcza gdy uda się nam dopasować do siebie wszystkie części. Korzystając z oferty przygotowanej przez nasz sklep z zabawkami, możesz sięgnąć po zestawy składające się z tysiąca lub znacznie większej liczby elementów. Dla mniej wprawionych przygotowaliśmy standardowe puzzle 1000 elementów. Ich ułożenie może zająć od kilku do kilkunastu godzin, ale nie jest przesadnie skomplikowane. Osobom poszukującym czegoś trudniejszego, oferujemy kolorowe puzzle 2000 elementów i większe. Duże zestawy są znacznie bardziej skomplikowane i ich ułożenie zajmuje więcej czasu. Poza tym prezentowane przez puzzle dla dorosłych obrazy są niezwykle atrakcyjne wizualnie. Ukończoną układankę wystarczy zabezpieczyć antyramą i z powodzeniem można wykorzystać jako ozdobę ścienną. Jeśli lubisz wyzwania, prezentowane puzzle do 4000 elementów z pewnością przypadną Ci do gustu. Najwytrwalszym oferujemy specjalne zestawy składające się z jeszcze większej liczby elementów.

Musisz przez dłuższy czas siedzieć w domu? Wykorzystaj go na puzzle! Sklep internetowy 3xk.pl przygotował dla Ciebie bogatą kolekcję kolorowych układanek o różnym stopniu skomplikowania. Możesz sięgnąć po mniejszy zestaw lub wybrać taki, którego ułożenie zajmie wiele godzin. Puzzle dla dorosłych do doskonały sposób na nudę i dobra okazja do ćwiczenia pamięci, cierpliwości oraz zręczności. Skorzystaj z naszej oferty i zamów jeden z prezentowanych zestawów.

Marka
Wiek
Płeć
Ilość elementów
Cena
-
Dostępne od ręki
pixel