Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Klocki wafle

( ilość produktów: 7 )

W tym dziale oferujemy klocki wafle, z którymi zabawa nigdy się nie kończy. Jeżeli Twoje dziecko uwielbia budować, koniecznie zamów ten produkt i przekonaj się, jak ten rodzaj zabawy pozytywnie wpłynie na rozwój kreatywności i wyobraźni Twojej pociechy. Oferowane klocki konstrukcyjne wafle to doskonały pomysł także na prezent. Szukasz upominku dla malucha, który ma już właściwie wszystko? W takim razie koniecznie sprawdź zupełnie nowy wymiar budowania i przekonaj się, że prezentowane klocki wafle uwielbiają nie tylko najmłodsi.

Co sprawia, że klocki dla dzieci nigdy się nie nudzą? Produkt ten jest odpowiedni dla pociech na każdym etapie rozwoju. Najmłodsi chętnie łączą poszczególne elementy, aby móc zbudować naprawdę wysokie wieże. Starsze dzieci tworzą niepowtarzalne budowle lub pojazdy. Klocki wafle Marioinex dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, dzięki czemu świetnie sprawdzą się także podczas nauki kolorów. Wybierz zestaw produktów w czterech barwach, aby ułatwić maluchowi także rozróżnianie ich.

Wybierz zestaw klocków wafli dla swojego dziecka

Nasza oferta została przygotowana w taki sposób, aby spełnić oczekiwania każdego dziecka. Nie wiesz, czy wafle to klocki, dostępne w naszym sklepie 3xk.pl, sprawią radość Twojemu maluchowi? W takim razie zamów niewielki zestaw, który pozwoli mu poznać zupełnie nowe możliwości budowania. W naszym asortymencie znajdziesz także wygodne podstawki, które pozwolą na tworzenie niezwykłych budowli, a nawet całych miast, dzięki czemu klocki wafle nigdy się nie nudzą. Sprawdź już dziś pełną ofertę produktów i przekonaj się, że budowanie z klocków to zabawa, która nie tylko sprawia radość, ale również rozwija.

Wiek
Płeć
Cena
-
Dostępne od ręki
pixel