Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Łamigłówki i zagadki

( ilość produktów: 11 )

Atrakcyjne łamigłówki i zabawki to sposób na połączenie rozrywki i edukacji. To sposób na spędzanie czasu w samotności i w większym gronie oraz doskonała gimnastyka dla mózgu. Niewątpliwie ten rodzaj kreatywnych i rozwijających zabawek najmocniej wpływać będzie na ćwiczenie logicznego myślenia, rozumienie związków przyczynowo-skutkowych, rozwijanie inteligencji. A to przydaje się nie tylko w szkole, ale przede wszystkim w życiu.

Po łamigłówki i zabawki, jakie oferujemy na 3xk.pl, sięgają więc osoby w różnym wieku i o rozmaitych możliwościach. W kolekcjach znaleźć można propozycje, które od lat nie wychodzą z mody i są wybierane przez kolejne pokolenia, oraz nowości. Sprawiają one, że można doskonalić umiejętności w bardzo rozmaity sposób i za każdym razem świetnie się przy tym bawić. I dlatego właśnie łamigłówki są chętnie wybierane na prezent dla dzieci przy bardzo różnorodnych okazjach. Te matematyczne niewątpliwie pomogą zrozumieć treści omawiane w szkole i staną się inspiracją do rozwijania kompetencji. To bardzo atrakcyjna forma edukacji, więc młodsi i nieco starsi chętnie sięgają po tego typu wartościową rozrywkę.

Gry logiczne dla dorosłych i dla dzieci to cały szereg propozycji. Króluje niezmiennie kostka Rubika w różnych wariantach, gry karciane, szachy czy warcaby. To także rewelacyjna lekcja zasad, ćwiczenie zdolności manualnych i spostrzegawczości. Niektóre z propozycji są doskonałe do samodzielnej zabawy, a inne pozwalają atrakcyjnie spędzać czas w większym gronie. To okazja do dzielenia się z dziećmi pasją oraz uczenie ich logicznego myślenia, rozwijanie słownictwa czy też wdrażanie języków obcych, ekonomii oraz inwestowania. Możliwości jest dużo, bo to stale rozwijający się dział. Przede wszystkim ciekawe propozycje będą motywować do rozwiązywania problemów, szukania oryginalnych odpowiedzi, zawierania sojuszy czy też opracowywania strategii. A to wszystko w atmosferze nieskrępowanej zabawy, która łączy pokolenia. Wybierz łamigłówki i zabawki dla siebie, bliskich lub znajomych.

Marka
Cena
-
Wiek
Czas rozgrywki
Ilość graczy
Rodzaj gry
pixel