Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Lalki bobasy

( ilość produktów: 23 )

Dla dzieci chętnie bawiących się w dom, naśladujących mamę lub tatę, sklep internetowy 3xk.pl przygotował atrakcyjne zabawki wielu typów. Jedną ze specyficznych kategorii tego typu produktów są duże lalki bobasy, które wyglądem i oferowanymi funkcjami przypominają niemowlę. Jeżeli Twoje dziecko marzy o takiej zabawce, skorzystaj z oferty i zamów jedną z dostępnych lalek.

Interaktywne lalki bobasy dla Twojego dziecka

Do dyspozycji klientów naszego sklepu przygotowaliśmy kilka wersji lalek przypominających niemowlęta. Znajdziesz w tym miejscu duże, niezwykle realistyczne lalki bobasy, które wyglądają jak żywe. Sprzedajemy również mniejsze wersje tego typu zabawek wraz z dedykowanymi im akcesoriami, które wpływają na atrakcyjność zabawy. Wielofunkcyjna lalka bobas może być karmiona, kąpana, przewijana, ubierana czy usypiana. Interaktywne modele zabawek płaczą, mogą otwierać i zamykać oczy, wydawać dźwięki związane z jedzeniem czy przełykaniem, a nawet ssać dołączony do zestawu smoczek. Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić oryginalne, niezwykle urocze lalki Smily Play oraz wiele innych zabawek znanych producentów.

Poznaj wyjątkowe lalki dla dziewczynek, które chcą naśladować swoją mamę i bawić się w dom. W ofercie przygotowanej przez nasz sklep internetowy znajdziesz niewielkie i realistyczne lalki bobasy, a także mnóstwo dedykowanych tego typu zabawkom akcesoriów, takich jak wózki, wanienki, kocyki czy zestawy do karmienia. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z pełną ofertą sklepu i zakupu wybranych kategorii zabawek.

Marka
Wiek
Płeć
Seria
Cena
-
Dostępne od ręki
pixel