Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Spinnery

( ilość produktów: 49 )

Hipnotyzujący, płynnie poruszający się Spinner to klasyczna zabawka, po którą z równą chęcią sięgają młodsi i starsi odbiorcy. W ofercie przygotowanej przez sklep internetowy 3xk.pl znajdziesz wiele wersji tego charakterystycznego gadżetu. To zabawka, która relaksuje i odpręża, pozwala skupić uwagę i tym samym odciąga myśli od codziennych problemów. Zapoznaj się z pełną listą dostępnych gadżetów i zamów jeden z nich.

Relaksujący Spinner dla Ciebie lub Twojego dziecka

Wyposażony w dobrej jakości łożysko kulkowe i odpowiednio wyważone ramiona gadżet z łatwością obraca się wokół własnej osi. Dzięki temu nie trzeba wkładu dodatkowej siły, by zabawka poruszała się w równomierny sposób przez kilkadziesiąt sekund, a niekiedy nawet przez kilka minut. Odwiedzając nasz sklep z zabawkami, możesz zaopatrzyć się w odpowiednio dobrane, wysokiej klasy spinnery różnej wielkości, wyprodukowane z dobrej jakości tworzywa sztucznego lub metalu, niekiedy wyposażone w dodatkowe funkcjonalności zwiększające ich atrakcyjność. Przykładem takiego dość oryginalnego gadżetu może być fidget spinner wykonany z fluorescencyjnego materiału, który świeci w ciemności czy model wyposażony w diody LED, które mogą świecić w wielu różnych trybach – wystarczy kilkukrotnie naciśnięcie przycisku. Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić spinner jednokolorowy lub wielokolorowy, metalizowany lub matowy, z brokatem, fluorescencyjny, z diodami, podwójny lub potrójny. Jeśli lubisz zabawki zręcznościowe, prezentowane gadżety z pewnością przypadną Ci do gustu. To doskonały wybór na drobny upominek dla dziecka i każdej zestresowanej osoby.

Daj się uwieść hipnotycznym ruchom obracającego się wokół własnej osi gadżetu i zamów już dziś kolorowy, porządnie wykonany spinner metalowy, ewentualnie sięgnij po jego nieco lżejszą wersję ze świecącymi diodami, fluorescencyjną lub zdobioną błyszczącym brokatem. Taka zabawka powinna spodobać się każdemu kilkuletniemu dziecku. Jeśli szukasz szybkiego sposobu na odstresowanie, taką zabawkę możesz zakupić również dla siebie. Polecamy!

Marka
Płeć
Cena
-
Dostępne od ręki
pixel