Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Piasek Kinetyczny

( ilość produktów: 9 )

Wolny od alergenów, niebrudzący rąk piasek kinetyczny to doskonała alternatywa dla tradycyjnej plasteliny. Umożliwia formowanie różnorodnych kształtów, jest bardzo miękki, ale nie sypki. Swą konsystencją najbardziej przypomina mokry, nadmorski piasek. Zapewnia mnóstwo frajdy podczas zabaw w domu, przedszkolu lub szkole. Oferujemy różnorodne masy plastyczne. Przyjrzyj się naszym propozycjom i zamów jedną z nich.

Oryginalny piasek kinetyczny dla Twojego dziecka!

Jeśli Twoje dziecko chętnie korzysta z materiałów plastycznych, oryginalny piasek kinetyczny z odpowiednio dobranymi, bezpiecznymi dla dziecka polimerami, będzie strzałem w dziesiątkę. Charakterystyczną cechą tego typu materiałów jest zmienność ich konsystencji. Gdy kinetyczny piasek ściskamy w dłoni, staje się on materiałem bardziej zwartym i zdecydowanie twardszym. Gdy otworzymy dłoń, piasek kinetyczny zaczyna przeciekać przez palce, stając się materiałem zdecydowanie bardziej sypkim. W ofercie sklepu internetowego 3xk.pl znajdziesz wiele zestawów zawierających tego typu piasek i dedykowane jego formowaniu akcesoria. Są to przede wszystkim foremki, dzięki którym dziecko może poczuć się jak na plaży.

Zapoznaj się z całością naszej oferty i zamów piasek kinetyczny w zestawie z foremkami dopasowanymi do zainteresowań i potrzeb rozwojowych swojego dziecka. W sklepie znajdziesz również wiele tradycyjnych materiałów plastycznych, a także innego rodzaju zabawki dla dzieci, w tym samochodziki, lalki, gry planszowe, puzzle czy akcesoria dla niemowląt. Zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji. Naprawdę warto!

Marka
Wiek
Płeć
Cena
-
Dostępne od ręki
pixel