Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Gry pamięciowe dla dzieci

( ilość produktów: 20 )

Pomocne w ćwiczeniu koncentracji i ogólnym treningu umysłu, popularne gry pamięciowe dla dzieci to doskonały sposób na wciągającą rozrywkę dla całej rodziny. W ofercie przygotowanej przez sklep z grami dla dzieci 3xk.pl znajdziesz bogaty wybór tytułów różnorodnych gier dla najmłodszych, które przetestują spostrzegawczość, pamięć i opanowanie również ich rodziców. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i zamów jedną z takich gier.

Sprawdź swoją pamięć we wciągającej zabawie z dzieckiem!

Najpopularniejsze gry pamięciowe dla dzieci to oczywiście klasyczne Memory oferowane dziś w wielu różnych formach. Korzystając z naszej oferty, możesz sięgnąć po niezwykle kolorowe i trwałe wydania tej tradycyjnej gry ćwiczącej spostrzegawczość, pamięć i koncentrację. Gra Memory dla dzieci ma zwykle formę kart z kolorowymi obrazkami łączącymi się pary. Przed rozpoczęciem zabawy karty należy wymieszać i rozłożyć na stole w ten sposób, by obrazki były niewidoczne. Następnie każdy z graczy odkrywa kartę i próbuje dopasować ją do innej. Jeśli odkryje kartę niedopasowaną, traci kolejkę. Gdy odkryje parę, zabiera ją ze stosu i kontynuuje swoją rundę. Gry pamięciowe dla dzieci Memory lub inne, podobne gry obrazkowe, mają proste zasady, ale nie są łatwe. Zwycięstwo w rozgrywce wymaga dobrej pamięci i pełnej koncentracji. W ofercie naszego sklepu znajdziesz również inne gry pamięciowe dla małych dzieci. Dysponujemy ponadto zestawem gier dedykowanych dzieciom w wieku przedszkolnym i szkolnym, wymagających nie tylko dużej spostrzegawczości, ale i refleksu oraz zdolności do szybkiego kojarzenia faktów. Przykładem może być gra BrainBox Polska czy Quiz Ciało Człowieka.

Baw się z dzieckiem, przy okazji ćwicz jego oraz swoją pamięć. Pomogą Ci w tym najlepsze gry pamięciowe dla dzieci i dorosłych. Skorzystaj z długiej listy dostępnych tytułów i zamów ten, który najbardziej przypadł Ci do gustu. Nasz internetowy sklep z zabawkami to dobre miejsce, by zaopatrzyć się również w inne popularne rodzaje gier dziecięcych. Sprzedajemy gry planszowe, karciane, zręcznościowe, logiczne, słowne i wiele innych.

Marka
Cena
-
Wiek
Ilość graczy
Rodzaj gry
pixel