Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Cool Maker

( ilość produktów: 7 )

Zestawy kreatywne Cool Marker sprzyjają rozwijaniu dziecięcych pasji, zapewniają doskonałą rozrywkę, kształtują zdolności manualne, w tym zręczność i precyzję ruchów. Zapoznaj się z oferowanymi przez nas kompletami do stylizacji paznokci, akcesoriami do produkcji dziecięcej biżuterii czy prostym w obsłudze sprzętem do szycia. Prezentowane zabawki charakteryzują się doskonałą jakością wykonania, są bezpieczne i wygodne w użytkowaniu.

Kreatywne zabawki Cool Maker

Oferta marki Cool Marker jest niezwykle rozbudowana. Składają się na nią różnorodne zabawki sprzyjające rozwijaniu dziecięcej kreatywności, zdolności motorycznych i wyobraźni. Na liście dostępnych produktów znajdziesz m.in. zestawy do stylizacji paznokci, studio garncarskie do zabaw z gliną, akcesoria i różnorodne materiały do produkcji dziecięcej biżuterii, w tym zestawy do tworzenia bransoletek i naszyjników z kolorowych koralików, zestawy do zdobienia odzieży, a nawet profesjonalny sprzęt krawiecki do samodzielnej produkcji tekstylnych gadżetów. Jeśli szukasz zabawkowej maszyny do szycia, którą wyposażono w funkcje typowe dla profesjonalnego sprzętu, charakteryzującej się solidną konstrukcją, trwałej i bezproblemowej w obsłudze, oryginalne urządzenie marki Cool Marker z pewnością przypadnie Ci do gustu. Prezentowane zabawki i akcesoria kreatywne to sprzęt stworzony z myślą o potrzebach dzieci w różnym wieku, przede wszystkim dziewczynkach pragnących rozwijać swoje pasje, poszukujących nowego, wciągającego hobby. Odwiedzając nasz sklep z zabawkami i akcesoriami dziecięcymi, możesz wybierać spośród wielu zestawów kreatywnych tej marki.

Sprawdź, jakie zestawy Cool Marker aktualnie oferujemy i zamów jeden z nich. Wybierz zestaw do stylizacji paznokci, zdobienia odzieży, produkcji biżuterii lub szycia. Z pomocą tego typu gadżetów zyskasz okazję do zaszczepienia w dziecku nowej pasji, rozwiniesz jego kreatywność i zdolności manualne. W ofercie sklepu 3xk.pl znajdziesz również wiele innych zabawek dziecięcych, które wpłyną korzystnie na wszechstronny rozwój dziecka. Polecamy!

Wiek
Płeć
Cena
-
Dostępne od ręki
pixel