Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Gry do nauki języka angielskiego dla dzieci

( ilość produktów: 3 )

Opanowanie nowych słówek i zasad wymowy będzie znacznie łatwiejsze, jeśli zaoferujesz dziecku atrakcyjne pomoce naukowe, takie jak gry do nauki angielskiego. Dostępne tytuły to propozycje dedykowane młodszym dzieciom, przede wszystkim przedszkolakom i uczniom pierwszych klas szkoły podstawowej, dla których obcy język jest jeszcze zupełnie nieznany. Przyjrzyj się naszej ofercie i zamów grę dopasowaną do wieku oraz potrzeb swojego dziecka.

Angielski dla najmłodszych – nauka przez zabawę

Zachęcenie dziecka do poznania nowych słówek będzie znacznie łatwiejsze, jeśli tradycyjną naukę zastąpi zabawa. Szczególnie pomocne w tym zakresie będą wciągające gry do nauki języka angielskiego dla dzieci najmłodszych, których bogaty wybór znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego. Z myślą o potrzebach przedszkolaków przygotowaliśmy zabawki w formie puzzli – wystarczy połączyć rysunek z odpowiadającym mu słówkiem, co z jednej strony jest ciekawą rozrywką, a z drugiej dobrym sposobem na naukę słówek w języku obcym. W sklepie znajdziesz również interaktywne gry do nauki angielskiego, z elektronicznym piórem, które odczytuje angielskie nazwy wskazanych przez dziecko rysunków czy językowe układanki o intrygujących kształtach i kolorach. Dzięki różnorodności dostępnych tytułów znalezienie gry do nauki angielskiego, która zainteresuje dziecko i przy okazji nauczy je czegoś nowego, nie sprawi Ci najmniejszych problemów. W ofercie sklepu internetowego 3xk.pl znajdziesz również gry po angielsku dla dzieci nieco starszych, znających już podstawy języka angielskiego, służące doskonaleniu ich językowych umiejętności, zapoznające je z nowymi słowami, pisownią, wymową lub gramatyką.

Jeśli zależy Ci na doskonaleniu dziecięcych zdolności językowych, postaw na oferowane przez nasz sklep, oryginalne gry do nauki angielskiego. Sprzedajemy również inne, równe ciekawe gry dla dzieci, w tym tytuły zapoznające najmłodszych z językiem niemieckim. Ponadto znajdziesz tu także tradycyjne gry planszowe, zręcznościowe, karciane, pamięciowe, logiczne i inne. Skorzystaj z naszej pomocy i zaoferuj dziecku jedną z nich. Polecamy!

Marka
Wiek
Czas rozgrywki
Ilość graczy
Rodzaj gry
pixel