Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Gry zręcznościowe dla dzieci i dorosłych

( ilość produktów: 32 )

Poznaj najlepsze gry zręcznościowe dla dzieci i zamów jedną z nich. Z myślą o zróżnicowanych potrzebach naszych klientów przygotowaliśmy zarówno prawdziwe klasyki, takie jak pchełki czy bierki, jak i cieszące się dużą popularnością wśród młodego pokolenia odbiorców, takie tytuły jak La Cucaracha, Kupa Śmiechu czy gry z serii Mistakos. Przyjrzyj się naszym propozycjom, a z pewnością trafisz na coś, czego jeszcze nie zna Twoje dziecko.

Najlepsze gry zręcznościowe dla dzieci w wieku przedszkolny i szkolnym

Skorzystaj z oferty przygotowanej przez nasz internetowy sklep z zabawkami i zamów klasyczną lub nowoczesną grę sprawdzającą dziecięcą zręczność – precyzję ruchów, refleks i zwinność. Możesz wybierać spośród kilkudziesięciu tytułów prezentujących znanych od wielu pokoleń, najpopularniejsze rodzaje dziecięcych gier zręcznościowych. Doskonałym przykładem takich tytułów są bierki, pchełki, gra w kapsle lub wieża z klocków. Możesz również sięgnąć po nowsze gry zręcznościowe dla dzieci, wydawane przez wielu renomowanych producentów, takich jak firma Trefl, Ravensburger, Hasbro czy Mattel. Nowoczesna gra zręcznościowa dla dzieci wyróżnia się nie tylko oryginalnym pomysłem, ale i znakomitą jakością wykonania. Jej forma przyciąga uwagę dziecka i zachęca do zabawy. Sama zabawa jest na ogół niezwykle dynamiczna i nieskomplikowana, dzięki czemu z powodzeniem mogą uczestniczyć w niej młodsze dzieci. Jeśli interesują Cię najlepsze gry dla dzieci zręcznościowe, planszowe, karciane, logiczne lub inne, jesteśmy do Twojej pełnej dyspozycji. Wystarczy, że zamówisz interesujący Cię tytuł, a my zadbamy o sprawną dostawę.

Jeśli interesują Cię nieskomplikowane gry zręcznościowe dla dzieci najmłodszych i nieco starszych, które zapewnią mnóstwo frajdy całej rodzinie, skorzystaj z naszej oferty. W sklepie internetowym 3xk.pl znajdziesz również inne gry dla dzieci. Dysponujemy bogatym wyborem popularnych planszówek, gier karcianych, pamięciowych, edukacyjnych, słownych, ruchowych czy logicznych. Znajdziesz tu także kolorowe puzzle oraz inne zabawki dziecięce.

Zręcznościowe gry dla dzieci, które nie mogą wysiedzieć w miejscu

Dzieci są różne i nie każdemu z nich przypadnie do gustu klasyczna planszówka wymagająca odrobiny cierpliwości, której trzeba poświęcić więcej niż chwilę czasu. Dla żywych maluchów ciekawszą propozycją wydają się gry zręcznościowe ruchowe, wymuszające określoną aktywność, ćwiczące dziecięcą zręczność, szybkość, refleks i koordynację ruchową. Doskonałym przykładem takiej zabawki jest japońska gra Kendama, gry typu łapanie piłeczki czy klasyczne pchełki. W ofercie naszego sklepu znajdziesz również bardziej tradycyjne gry planszowe zręcznościowe typu piłkarzyki, bierki oraz różne wariacje tradycyjnej gry jenga. To doskonała propozycja dla każdego dziecka, które kocha zabawy ruchowe, ale jednocześnie ma problemy z koncentracją – wybierają tego typu gry zręcznościowe, dajesz dziecku możliwość ćwiczenia cierpliwości i wytrwałości, co będzie przydatne w wieku późniejszym, w szkole. Poza tym tego typu gry to dobra okazja, by spędzić z dzieckiem nieco więcej czasu. Zamów jedną z nich i pobaw się z dzieckiem.

Marka
Cena
-
Wiek
Czas rozgrywki
Ilość graczy
Rodzaj gry
pixel