Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Figurki, lalki L.O.L. Suprise

( ilość produktów: 17 )

Popularne lalki L.O.L. to prawdziwa gratka dla małych kolekcjonerów. Świetnie wyglądają, dają mnóstwo okazji do zabawy, a ich fenomen bazuje przede wszystkim na idei niespodzianki. Zabawki od MGA to niecodziennie propozycje dla najmłodszych. To świetny pomysł na prezent oraz sposób na rozwijanie kreatywności. Każda kula kryje bowiem laleczkę, akcesoria oraz pewną historię.

Lalki L.O.L., jakie oferujemy na 3xk.pl, dostępne są w trzech seriach. Każda z nich to 40 różnych laleczek. Jak widać, można więc zebrać całkiem pokaźną kolekcję, która z pewnością będzie się dalej rozrastać, a ilość akcesoriów, zestawów czy też dodatków specjalnych zaskakuje. Oczywiście lalki L.O.L. OMG są niezwykle atrakcyjne. Natomiast to właśnie pewnego rodzaju tajemnica i powolne odkrywanie kolejnych warstw kuli jest zabawne. Gdy kupuje się zabawkę, nie wie się, co znajduje się w środku. Nie można więc wybrać wymarzonej figurki, może się zdarzyć, że laleczki będą się powtarzać. Ta niepewność jest niezmiennie fascynująca. Każda kula zawiera siedem niespodzianek, a na opakowaniu zaznaczone są miejsca – zamki błyskawiczne, które łatwo się odrywają. Otwierają one kolejne warstwy, a dziecko bez problemu sobie z nimi poradzi.

Kule zawierają lalki L.O.L. Surprise, naklejki, niespodzianki – buciki, ubranka, kubeczki i szereg różnorodnych dodatków, które personalizują zabawkę i sprawiają, że można się nią kreatywnie bawić. Na końcu też można poznać nazwę laleczki. Gdy ma się ich kilka, to można je przebierać, wymieniać akcesoria, co stanowi duże pole do popisu dla kreatywności. Dzięki temu ta alternatywa dla klasycznych lalek jest idealnym dodatkiem dla kolekcjonerów, miłośników małych zabawek, tych, którzy lubią się wymieniać. Poza tym w wielu wariantach figurki mają również funkcje – na przykład zmieniają kolor podczas kontaktu z wodą lub też pojawiają się na nich wzorki.

Zabawki ze względu na swoje wymiary są przeznaczone dla starszych dzieci. Wykonane są z doskonałej jakości materiałów i na długo zachowują swój świetny wygląd. Warto pamiętać o tym, że sama oprawa laleczki i sposób jej zapakowania fantastycznie rozbudzają emocje, wzmagają dreszcz oczekiwania, a każda warstwa przybliża do tego, by poznać, co kryje się w kuli i oczywiście zacząć niezwykle pasjonującą zabawę. Najczęściej po kolekcje L.O.L. Surprise sięgają dziewczynki, które interesują się modą, strojami, fryzurami. Dla nich to fantastyczna i kreatywna rozrywka, a także okazja do spędzania czasu w rówieśniczym gronie oraz wymieniania się elementami. I dlatego właśnie zabawki kolekcjonerskie cieszą się tak dużym powodzeniem. Zobacz, która z naszych propozycji będzie doskonała dla Twojego dziecka.

Marka
Wiek
Płeć
Seria
Cena
-
Dostępne od ręki
pixel