Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Super Zings

( ilość produktów: 6 )

Małym kolekcjonerom polecamy oryginalne, bajecznie kolorowe figurki Super Zings. Poznaj nowych superbohaterów, dedykowane im pojazdy, różnorodne gadżety i specjalne kryjówki – domki, w których figurki mogą ukrywać się podczas zabawy lub na stałe w nich zamieszkać. Wkrocz do niezwykłego świata Kaboom City i wraz z ulubionymi bohaterami stań do odwiecznej walki ze superzłoczyńcami.

Niezapomniana przygoda z figurkami Super Zings, która nie ma końca!

Oryginalne figurki Super Zings przedstawiają ożywione przedmioty codziennego użytku, o cechach ludzkich. To pozytywni bohaterowie i stojące im na drodze czarne charaktery, z którymi superbohaterowie toczą odwieczną walkę. Dzięki różnorodności, dużej losowości i wysokiej jakości wykonania, figurki z bajki Zings cieszą się olbrzymią popularnością wśród kilkuletnich dzieci. To doskonały pomysł na prezent dla przedszkolaka lub ucznia jednej z pierwszych klas szkoły podstawowej, zwłaszcza dla dzieci znających świat Kaboom City, które będą chętnie odtwarzać wymyślone lub wcześniej zaobserwowane historie. Figurki Super Zings oferowane są w nieprzezroczystych saszetkach – dziecko nigdy nie wie, jacy bohaterowie znajdują się we wnętrzu opakowania. Element zaskoczenia jest jednym z atutów prezentowanych figurek i dodatkową atrakcją dla małych kolekcjonerów, którzy mogą wymieniać się między sobą powtarzającymi się figurkami. Prezentowane figurki dla dzieci dostępne są również w większych zestawach, z dedykowanymi im pojazdami lub domkami – kryjówkami. Część zestawów oferuje również dodatkowe gadżety, które zwiększają atrakcyjność zabawy.

Stwórz własną kolekcję ulubionych bohaterów, zamawiając pojedyncze saszetki z kilkoma figurkami lub sięgając po większe zestawy. Figurki Super Zings zaoferują dziecku mnóstwo pozytywnych emocji, stając się nieodłącznymi towarzyszami jego codziennych zabaw. W sklepie 3xk.pl znajdziesz oryginalne figurki różnych serii, dedykowane im super pojazdy, charakterystyczne kryjówki oraz różnego rodzaju akcesoria. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą dostępnych zabawek i składania zamówień.

Płeć
Seria
Ilość elementów
Cena
-
Dostępne od ręki
pixel