Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Gry karciane dla dzieci

( ilość produktów: 42 )

Stworzone z myślą o wciągającej, a przy tym dość szybkiej rozgrywce, różnorodne gry karciane dla dzieci to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych planszówek, popularnych gier logicznych i zręcznościowych. Dzięki uproszczonej formie takie gry zajmują niewiele miejsca i z powodzeniem można korzystać z nich nie tylko w domu, ale i przy okazji rodzinnych wyjazdów, wycieczek szkolnych czy imprez towarzyskich. Przyjrzyj się naszej ofercie i zamów jedną z nich.

Popularne gry karciane dla dzieci najmłodszych i nieco starszych

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych klientów, do oferty sklepu 3xk.pl wprowadziliśmy tytuły dla przedszkolaków, uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej i młodzieży szkolnej. Oferujemy proste gry karciane typu Czarny Piotruś i Memory, dzięki którym dziecko ćwiczy swoją pamięć i spostrzegawczość. Oferujemy również nieco bardziej złożone gry w karty dla dzieci starszych, które umieją czytać i liczyć. W większości przypadków są to jednak wciąż bardzo łatwe gry karciane i opanowanie zasad rozgrywki, nawet młodszym dzieciom nie powinno zająć wiele czasu. Jeśli szukasz alternatywy dla tradycyjnej planszówki, prezentowane gry karciane dla dzieci będą strzałem w dziesiątkę. Duża różnorodność dostępnych tytułów powinna ułatwić wybór zabawki dostosowanej do wieku oraz zainteresowań każdego dziecka. Co warte podkreślenia, gra karciana dla dzieci sprawdzi się nie tylko jako zabawka do domu, ale także jako przydatny sprzęt podróżny. Takie gry zajmują niewiele miejsca i z powodzeniem można korzystać z nich nawet w trakcie jazdy samochodem, pociągiem czy autokarem.

Jeśli szukasz wciągającej, ale i niezbyt skomplikowanej gry dla swojego dziecka, skorzystaj z oferty przygotowanej przez nasz internetowy sklep z zabawkami. Znajdziesz w tym miejscu bogatą kolekcję różnorodnych tytułów gier karcianych dedykowanych dzieciom w każdym wieku. Oczywiście sprzedajemy także tradycyjne gry dla dzieci, w tym planszówki, gry zręcznościowe, logiczne, edukacyjne, słowne, pamięciowe i wiele innych. Skorzystaj z okazji i zamów coś dla swojej pociechy.

Marka
Cena
-
Wiek
Czas rozgrywki
Ilość graczy
Rodzaj gry
pixel