Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Figurki z Krainy Lodu

( ilość produktów: 2 )

Zaoferuj dziecku zupełnie nowe opcje zabawy, sięgając po pięknie odwzorowane figurki Kraina Lodu. W ofercie naszego sklepu znajdziesz mnóstwo zabawek przedstawiających głównych i pobocznych bohaterów tej popularnej animacji. To szczegółowo wykonane modele z charakterystycznymi akcesoriami, które możesz zamawiać pojedynczo lub w zestawach. Przyjrzyj się naszym propozycjom, a z pewnością coś przykuje Twoją uwagę.

Kolekcja figurek z bajki Kraina Lodu

Wszystkim małym miłośniczkom i miłośnikom przygód Elsy polecamy oryginalne figurki Kraina Lodu przedstawiające zarówno samą postać księżniczki, jak i innych występujących w bajce bohaterów, takich jak Anna, Mattias, Olaf, Kristoff czy Sven. Co warte podkreślenia, prezentowane figurki z postaciami z Krainy Lodu są wykonane z dobrej jakości, przyjemnego w dotyku tworzywa sztucznego i wiernie odwzorowują bajkowych bohaterów. Są bardzo szczegółowe i kolorowe, a niekiedy wyposażone również w dodatkowe akcesoria, co stanowi doskonałą zachętę do zabawy. Dysponując większym zestawem figurek, dziecko może odgrywać różnego rodzaju scenki podpatrzone w filmie, a także kreować własne, zupełnie nowe historie. Figurki Kraina Lodu to doskonała propozycja dla dziewczynek i chłopców w wieku przedszkolnym, a także dla dzieci starszych, którym zależy na stworzeniu własnej kolekcji figurek przedstawiających najważniejszych bohaterów pojawiających się w kolejnych odsłonach serii Frozen. Skorzystaj z oferty przygotowanej przez nasz internetowy sklep z zabawkami i zamów pojedynczą figurkę lub od razu zainwestuj w większy zestaw.

Spraw radość dziecku zafascynowanemu magicznym światem Frozen i zamów dla niego oryginalne figurki Kraina Lodu. Wybierz zabawkę prezentującą główną bohaterkę pierwszej części filmu lub sięgnij po zabawki inspirowane postaciami pojawiającymi się w kolejnych odsłonach serii. W sklepie 3xk.pl znajdziesz również inne figurki dla dzieci, w tym mnóstwo zabawek nawiązujących do chętnie oglądanych przez dzieci programów telewizyjnych i bajek. Sprawdź naszą ofertę i złóż zamówienie.

Płeć
pixel