Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Gry karciane

( ilość produktów: 57 )

Odciągnij swoje dziecko od ekranu komputera lub smartfona i zachęć je do zabaw wymagających bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Sklep internetowy 3xk.pl dysponuje rozbudowaną ofertą na gry karciane dedykowane dzieciom w każdym wieku. Gry sprzyjają rodzinnej integracji, uczą cierpliwości, umiejętności cieszenia się ze zwycięstw i znoszenia porażek.

Jakie gry karciane mogą Cię zainteresować?

Dla najmłodszych dzieci przygotowaliśmy proste gry obrazkowe, które sprzyjają ćwiczeniu pamięci i spostrzegawczości. Nieco starszym odbiorcom dedykujemy tytuły sprawdzające ich wiedzę, wymagające umiejętności samodzielnego liczenia i przewidywania posunięć przeciwnika. Dla młodzieży i dorosłych przygotowaliśmy towarzyskie gry karciane dla 2 osób oraz klasyczne talie kart do gry. Gra w karty może być doskonałą okazją do wspólnej zabawy z dziećmi i dobrą odskocznią dla elektronicznych form rozrywki. Takie gry jak poker czy brydż to także dobry wybór na spotkania towarzyskie i różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Poznaj najlepsze gry karciane dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a następnie wybierz jedną z nich!

Jeśli interesuje Cię konkretna gra karciana, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Być może wśród dziesiątek tytułów, jakie oferujemy, znajdziesz te gry karciane, których właśnie poszukujesz. W sklepie czekają na Ciebie również doskonałej jakości gry planszowe. Mamy wiele kultowych gier dla osób w praktycznie każdym wieku. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i zamów coś dla siebie lub dziecka.

Marka
Cena
-
Wiek
Czas rozgrywki
Ilość graczy
Rodzaj gry
pixel