Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Klocki Wader

( ilość produktów: 1 )

Wyprodukowane z wytrzymałego tworzywa sztucznego kolorowe klocki Wader to gwarancja fantastycznej rozrywki dla każdego malucha. Jeśli Twoje dziecko chętnie tworzy różnego rodzaju konstrukcje, tego typu zabawka na pewno mu się spodoba. W sklepie czekają na Ciebie gotowe do użycia zestawy konstrukcyjne, które umożliwiają budowę konkretnych obiektów oraz uniwersalne klocki do zastosowań ogólnych.

Dlaczego warto kupić klocki Wader?

Jeżeli szukasz dla dziecka przedmiotów gwarantujących wysoki poziom bezpieczeństwa zabawy, produkty polskiej marki Wader z pewnością przypadną Ci do gustu. To porządnie wykonane, trwałe i wygodne w użyciu zabawki dedykowane dzieciom w różnym wieku, przede wszystkim przedszkolakom. Korzystając z naszego pośrednictwa, zamówisz oryginalne klocki Wader w zestawie umożliwiającym budowę niewielkiego miasteczka z trasą kolejową lub uniwersalne klocki, które zapewnią większą swobodę podczas konstruowania przez dziecko różnorodnych, niekiedy niezwykle fantazyjnych obiektów. Oferujemy różnorodne klocki dla dzieci, zawsze zwracając szczególną uwagę na jakość ich wykonania. Produkty firmy Wader nie ustępują pod tym względem zabawkom najlepszych światowych marek.

Sklep internetowy 3xk.pl to doskonałe miejsce, by zaopatrzyć się w oryginalne zabawki Wader oraz różnorodne akcesoria dziecięce pochodzące od wielu innych polskich producentów. Oczywiście dysponujemy również produktami znanych na świecie marek. Skorzystaj z naszych propozycji i zamów kolorowe klocki dla dziecka. Gwarantujemy szybką wysyłkę w przystępnej cenie.

Wiek
pixel