Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Gra Domino

( ilość produktów: 7 )

Miłośnikom klasycznych form rozrywki polecamy kolorowe gry Domino w formie obrazkowej, dedykowane młodszym odbiorcom i liczbowej, które powinny spodobać się dzieciom w wieku szkolnym, a nawet osobom dorosłym. Nieskomplikowane zasady rozgrywki w połączeniu z dobrą jakością kostek do gry powinny zagwarantować mnóstwo frajdy wszystkim graczom.

Popularna gra Domino nie tylko dla dzieci!

W ofercie przygotowanej przez sklep 3xk.pl znajdziesz różnorodne wersje gry Domino. Mamy dedykowane najmłodszym dzieciom obrazkowe odmiany gry składające się z kolorowych kostek przedstawiających m.in. bohaterów popularnych dziecięcych bajek. Oferujemy również tradycyjne wersje gry z plastikowymi kostkami przestawiającymi liczby od 1 do 6. Zasady gry w Domino, niezależnie od jego rodzaju, są zawsze do siebie podobne. Gracze (co najmniej dwie osoby) dopasowują wcześniej wylosowane kostki do tych, które już znajdują się na stole. Wygrywa ta osoba, która jako pierwsza pozbędzie się wszystkich kostek. Gra w Domino może mieć różne warianty, ale podstawy zabawy są zawsze takie same. Dzięki temu gra Domino może być równie satysfakcjonująca dla młodszych, jak i starszych odbiorców.

Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić kolorowe Domino dla dzieci lub klasyczną wersję kostek do gry Domino, co pozwoli grać według nieco bardziej złożonych zasad wymagających zdolności szybkiego liczenia i podejmowania działań wyprzedzających, blokujących rywala. Oczywiście w sklepie znajdziesz również inne gry dla dzieci w różnym wieku. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i zamów tytuł, o którym marzy Twoje dziecko.

Marka
Cena
-
Wiek
Czas rozgrywki
Ilość graczy
Rodzaj gry
pixel