Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Gra Chińczyk

( ilość produktów: 10 )

Mające wiele różnych nazw gry Chińczyk to doskonałe źródło rozrywki dla dzieci i dorosłych. Nieskomplikowane zasady i duża losowość pozwalają czerpać przyjemność z rywalizacji pomiędzy graczami w każdym wieku. Dzięki temu znana w języku angielskim jako Ludo, a w języku niemieckim jako „Człowieku, nie irytuj się”, oferowana przez nas oryginalna gra Chińczyk będzie doskonałym wyborem dla całej rodziny.

Chińczyk, czyli popularna gra planszowa dla każdego!

Korzystając z oferty naszego sklepu, możesz zaopatrzyć się w różnorodne, w tym znane na całym świecie gry planszowe wielu renomowanych marek. Oczywiście oferujemy również bardziej uniwersalne tytuły i klasyczna gra planszowa Chińczyk jest tego doskonałym przykładem. Opanowanie zasad rozgrywki w tę grę nie powinno sprawić większych trudności nawet małym dzieciom. Wystarczy, że umieją liczyć do sześciu, tak by samodzielnie mogły odczytać wynik rzutu kostką i przesunąć pionek o odpowiednią liczbę pól do przodu. W sklepie internetowym 3xk.pl czekają na Ciebie oryginalne gry Chińczyk wielu znanych na polskim ryku marek. Oferujemy gry samodzielne oraz w większych zestawach liczących po kilka-kilkadziesiąt sztuk gier różnych typów.

Dzięki prostym zasadom gra w chińczyka zapewni mnóstwo frajdy całej rodzinie i będzie fantastycznym prezentem dla każdego kilkulatka, który zna podstawy matematyki (potrafi liczyć co najmniej do sześciu). Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą na gry Chińczyk i zakupu pojedynczej gry lub ich większego zestawu. Wybierz to, co najbardziej spodoba się Twojemu dziecku.

Marka
Cena
-
Wiek
Czas rozgrywki
Ilość graczy
Rodzaj gry
pixel