Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Zabawki na roczek

( ilość produktów: 130 )

Jeśli brakuje Ci pomysłu na pierwszy prezent dla niemowlaka, zapoznaj się z naszą ofertą na zabawki dla rocznego dziecka. W ofercie sklepu internetowego 3xk.pl znajdziesz mnóstwo atrakcyjnych produktów dziecięcych dedykowanych najmłodszym odbiorcom, zaprojektowanych w ten sposób, by zadbać o ich bezpieczeństwo podczas zabawy.

Polecane zabawki dla rocznego dziecka - co oferujemy?

Osobom poszukującym oryginalnej zabawki na roczek polecamy m.in. Szumisie, czyli cieszące się dużą popularnością pluszowe maskotki, które ułatwiają zasypianie i dbają o spokojny sen dziecka. Ciekawym pomysłem na prezent na roczek może być również kolorowa zabawka interaktywna, która reaguje na działania dziecka, emitując różnego rodzaju sygnały dźwiękowe lub świetlne. Do dyspozycji naszych klientów przygotowaliśmy również takie zabawki dla rocznego dziecka jak książeczki edukacyjne, kolorowe piramidki, różnego rodzaju zabawki na sznurku, sortery, układanki i proste gry ćwiczące dziecięcą pamięć oraz zręczność. Przeglądając naszą ofertę, z pewnością trafisz na zabawkę, która sprawdzi się jako prezent na roczek dla dziewczynki i chłopca. Wystarczy chwila cierpliwości.

Wszystkim, którzy poszukują ciekawej zabawki dla roczniaka, dedykujemy bogaty wybór markowych produktów zgromadzonych właśnie w tym miejscu. Prezentujemy oryginalne zabawki dla dzieci od takich producentów jak Clementoni, Dumel, CzuCzu, Szumisie, Fisher Price, Simba i wielu innych. To zabawki o potwierdzonej jakości wykonania, zaprojektowane z myślą o szczególnych potrzebach najmłodszych dzieci. Zamów jedną z nich!

Marka
Wiek
Płeć
Seria
Ilość elementów
Cena
-
Dostępne od ręki
pixel