Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Lalki Snapstar

( ilość produktów: 1 )

Dziewczynkom zafascynowanym światem mody i internetu z pewnością spodobają się oryginalne lalki Snapstar. To unikalna seria zabawek prezentujących szczegółowo wykonane laleczki, z których każda wyróżnia się niepowtarzalnym strojem i charakterem. Możliwość łączenia tradycyjnych form zabawy z elektroniczną rozrywką sprawia, że jest to produkt idealny zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci.

Oryginalne Snapstar

Oryginalne lalki Snapstar oferowane są wraz ze statywem umożliwiającym ustawienie ich w dowolnej pozie oraz zielonym ekranem, na którego tle mogą pozować. Do wykorzystania pełni potencjału zabawy potrzebna jest jeszcze dedykowana aplikacja mobilna na telefon lub tablet. Dzięki niej lalka Snapstar staje się prawdziwą gwiazdą sieci. Za sprawą aplikacji zielone tło może zostać zastąpione przez dowolnego rodzaju obraz dostępny w galerii. Poza tym cyfrowa obróbka zdjęcia daje możliwość zmiany stylizacji lalki Snapstar, dodania jej charakterystycznych gadżetów czy wykonania nowego, cyfrowego makijażu. Oryginalne zabawki #Snapstar to doskonała propozycja dla nieco starszych dziewczynek, które mają już własny smartfon i zręcznie się nim posługują. Oczywiście lalkami z powodzeniem można bawić się również bez aplikacji, na przykład ustawiając je w różnorodnych pozach. W ofercie przygotowanej przez nasz internetowy sklep z zabawkami znajdziesz kilka wersji oryginalnych lalek tej serii. Każda z nich jest na swój sposób unikalna. Dla zagwarantowania dziecku ciekawszej rozrywki warto zebrać ich większą kolekcję. Lalki mają własne kanały w popularnych mediach społecznościowych, takich jak Instagram.

Jeśli szukasz oryginalnego pomysłu na prezent dla nieco starszej dziewczynki, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na oryginalne lalki Snapstar. To niepowtarzalne zabawki łączące elementy tradycyjnej i elektronicznej rozrywki, idealne dla dziewczynek w wieku szkolnym, zafascynowanych modą i światem internetowych celebrytek. W sklepie 3xk.pl znajdziesz również tradycyjne lalki dla dziewczynek nieco młodszych. Zamów zabawkę dopasowaną do wieku swojego dziecka.

pixel