Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Globusy Interaktywne

( ilość produktów: 4 )

Młodszym i nieco starszym dzieciom, których interesuje szeroko pojęta geografia, oferujemy nowoczesne globusy interaktywne. To podświetlane modele, których podstawowa funkcjonalność w znaczący sposób wzrasta, gdy do zabawy zostanie użyta dedykowana im aplikacja mobilna. Dzięki niej dziecko może zdobyć zupełnie nową wiedzę, ucząc się o wskazanych kontynentach, regionach czy poszczególnych państwach świata.

Geografia w małym palcu – podświetlane globusy interaktywne dla każdego!

Jeśli Twoje dziecko interesuje się geografią fizyczną lub polityczną i chce wiedzieć, gdzie leży konkretne państwo, kontynent czy morze, gdzie płyną największe rzeki i w którym miejscu szukać znanych łańcuchów górskich, interaktywny globus z pewnością zapewni mu wiele godzin świetnej rozrywki. Prezentowane modele globusów zostały wyposażone w wewnętrzne podświetlenie LED, dzięki czemu prócz funkcji edukacyjnej, spełniają się również w charakterze dekoracyjnej lampki nocnej. Ponadto każdy globus interaktywny łatwo zwiększy swą funkcjonalność, jeśli dziecko zacznie korzystać z dedykowanej mu aplikacji mobilnej. Po jej uruchomieniu wystarczy nakierować obiektyw aparatu telefonu na wybrany obszar mapy, by zyskać dostęp do dodatkowych informacji. Zabawa dzięki aplikacji jest niezwykle wciągająca, zapewnia możliwość sprawdzenia wcześniej zdobytej wiedzy i jej poszerzenia o nowe aspekty. Globusy interaktywne to fantastyczna pomoc naukowa dla dzieci w wieku szkolnym, ale z powodzeniem mogą korzystać z nich również przedszkolaki. Zapoznaj się z naszą ofertą na nowoczesne globusy dla dzieci i zamów model w interesującym Cię rozmiarze, z podświetleniem lub bez.

Internetowy sklep z zabawkami 3xk.pl to znakomite miejsce, by zamówić przystępne cenowo pomoce naukowe dla dzieci w różnym wieku, dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Sprzedajemy zarówno prezentowane w tym miejscu globusy interaktywne, jak i zabawki wspomagające doskonalenie zdolności językowych, przydatne w nauce biologii, fizyki czy chemii. Sprawdź naszą ofertę i zamów zabawki, które zainteresują Twoje dziecko.

Marka
Wiek
Płeć
pixel