Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

L.O.L. Surprise O.M.G.

( ilość produktów: 2 )

Laleczki LOL OMG Surprise – gwarancja najlepszej zabawy

W sklepie 3xk.pl znajdziesz bogatą gamę zabawek L.O.L. Surprise O.M.G. Tajemnicze laleczki szturmem zdobyły serca mniejszych i większych dziewczynek na całym świecie, choć warto też podkreślić, że po zabawki z tej serii chętnie sięgają również chłopcy. Seria 2 i seria 3 zabawek nie pozwolą nikomu przejść obojętnie. Ukryte w kulach i pudełeczkach lalki zachwycają oryginalnymi, staranie wykonanymi fryzurami i makijażami. Mają piękne stroje i interesujące akcesoria modowe, które zwiększają przyjemność zabawy. Charakterystyczny wygląd laleczek z dużymi głowami i ogromnymi oczami sprawia, że zabawki są powszechnie rozpoznawane przez dzieci.

Zabawki LOL OMG z serii fashion to idealna propozycja dla smyków, którym znudziły się klasyczne lalki i zabawki. Laleczki z linii Surprise zapewniają świetną zabawę już na etapie otwierania opakowania. Pudełka skonstruowano bowiem w taki sposób, aby przez cały proces rozpakowywania kolejnych gadżetów z zestawów dzieciaki czuły dreszczyk emocji. W bogato wyposażonych kompletach znajduje się mnóstwo przedmiotów, które urozmaicą każdą zabawę. Na dzieci czekają zatem efektowne torebki, biżuteria, okulary, buty oraz inne dodatki. Całość pozwala na stworzenie wyjątkowych stylizacji. W zależności od zabawki, kolorowe pudełka mają formę m.in. samochodu, garderoby, przymierzalni bądź domku dla lalek, co zapewnia wiele możliwości zastosowania i zabawy. Szeroki wybór lalek z różnych serii umożliwia też tworzenie rozbudowanych kolekcji LOL Surprise OMG.

Laleczki LOL Surprise OMG – popularne i kochane przez dzieci na całym świecie

Laleczki LOL OMG Surprise to zabawki cieszące się ogromną popularnością wśród dziewczynek na całym świecie. Zabawki z tej serii stały się wręcz prawdziwym fenomenem. Skąd wynika tak ogromne zainteresowanie tymi gadżetami? Przyczyn jest wiele, choć kluczowym powodem ich popularności jest z pewnością wyjątkowa forma. Lalki wraz z akcesoriami są bowiem zamknięte w plastikowych kulach, pudełkach i woreczkach o rozmaitych kształtach, kolorach i wielkościach. Kupując produkt, nigdy do końca nie wiadomo, jaka lalka i gadżety będą w środku. Odkrywanie kolejnych warstw w kulach tylko zwiększa zainteresowanie i poczucie ekscytacji.

Kule i pudełeczka zawierają tajemnicze niespodzianki, których odkrywanie sprawia ogromną radość małym użytkownikom. Bogate wyposażenie każdego zestawu pozwoli dziecku na świetną zabawę przez długie godziny. Dzięki kolorowym ubraniom, modnym akcesoriom, naklejkom i innym gadżetom dzieci mogą też przebierać laleczki, tworząc różnorodne, efektowne stylizacje.

Marka
Wiek
Seria
pixel