Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Figurki Strażak Sam

( ilość produktów: 10 )

Szczegółowo wykonane figurki Strażak Sam z akcesoriami to licencjonowane zabawki dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, zwłaszcza dla małych miłośników bajki opowiadającej o przygodach dzielnego strażaka i jego przyjaciół. W ofercie przygotowanej przez sklep internetowy 3xk.pl znajdziesz różnorodne zabawki Strażak Sam, w tym zestawy z pojazdami, remizę strażacką czy kaski z mikrofonem.

Zestawy dla miłośników przygód dzielnego strażaka!

Kolorowe, szczegółowo odwzorowane, wyposażone w liczne akcesoria i pojazdy figurki Strażak Sam oferują dzieciom mnóstwo opcji wciągającej zabawy. Umożliwiają odgrywanie scenek zaobserwowanych w bajce lub wzięcie udziału w zupełnie nowych przygodach, zaplanowanych i zrealizowanych według własnego pomysłu dziecka. Odwiedzając nasz sklep z zabawkami, możesz sięgnąć po figurki przedstawiające wielu bohaterów występujących w animacji. Podstawą jest oczywiście figurka Strażak Sam, ale oferujemy także zestawy z występującym w bajce Elvisem, Charliem czy Penny. Większość figurek oferowana jest w zestawach z akcesoriami i pojazdami. Możesz zatem zamówić dla dziecka oryginalne figurki Strażak Sam i charakterystyczne, pojawiające się w bajce pojazdy, takie jak quad Mercury, samochód terenowy Hydrus, łódź Neptun czy helikopter ratowniczy Wallaby. Sprzedajemy również większe zestawy prezentujące remizę strażacką, latarnię morską czy duży pojazd strażacki 2w1, który można przekształcić w niewielkie centrum dowodzenia z quadem. Znajdziesz tu także figurki Strażak Sam ze zwierzętami oraz zabawkowe akcesoria strażackie, takie jak kask, rękawice czy plastikowy toporek.

Spraw dziecku radość, kupując mu zabawkę inspirowaną jedną z jego ulubionych bajek. Figurki Strażak Sam to licencjonowane zabawki charakteryzujące się doskonałą jakością wykonania, dużą trwałością i funkcjonalnością. To produkty bezpieczne w użyciu, gwarantujące dziecku mnóstwo frajdy. W sklepie znajdziesz również inne figurki dla dzieci i kolekcjonerów. Sprawdź naszą ofertę i zamów ich wybrane rodzaje.

Wiek
Płeć
Cena
-
Dostępne od ręki
pixel