Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Puzzle drewniane dla dzieci, układanki, kostki

( ilość produktów: 41 )

Jeśli szukasz trwałej zabawki dla małego dziecka, zapoznaj się z naszą ofertą na puzzle drewniane. Do dyspozycji klientów naszego sklepu przygotowaliśmy bogaty wybór niezwykle wytrzymałych, składających się z niewielkiej liczby elementów układanek wykonanych z odpornego na uszkodzenia drewna. To solidne, kolorowe zabawki, które powinny spodobać się każdemu maluchowi.

Drewniane puzzle dla najmłodszych!

Składające się z niewielkiej liczby dużych elementów, kolorowe układanki drewniane są zabawkami pomocnymi w rozwijaniu dziecięcej spostrzegawczości, pamięci i koncentracji. W przypadku najmłodszych dzieci drewniane puzzle sprzyjają doskonaleniu ich sprawności manualnej. Zapoznają również dziecko z otaczającym je światem. W ofercie sklepu 3xk.pl znajdziesz duże puzzle drewniane dla dzieci powyżej pierwszego roku życia, które składają się zaledwie z kilku elementów oraz sześcienne puzzle drewniane dedykowane nieco starszym dzieciom, które umożliwiają ułożenie aż sześciu różnych obrazków. Wszystkie oferowane przez nas puzzle dla dzieci są zabawkami charakteryzującymi się dobrą jakością wykonania. Są bezpieczne i wygodne w użyciu, dostosowane do potrzeb rozwojowych dzieci w określonym wieku.

Skorzystaj z okazji i zamów markowe zabawki dla 2 latka lub dziecka nieco starszego, które lubi układanki. Oferujemy wiele rodzajów tego typu przedmiotów, w tym kilkuelementowe puzzle drewniane przedstawiające zwierzęta gospodarskie, domowe lub dzikie. Dzięki solidnej konstrukcji tego typu zabawki mogą posłużyć kolejnym pokoleniom dzieci w Twojej rodzinie. Przyjrzyj się dostępnym wersjom układanek i zamów ich wybrane rodzaje.

Wiek
Płeć
Ilość elementów
Cena
-
Dostępne od ręki
pixel