Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Świnka Peppa zabawki i figurki

( ilość produktów: 22 )

Poznaj urocze figurki Świnka Peppa i wybierz jedną lub kilka z nich dla dziecka. To inspirowane popularną bajką zabawki, które powinny przypaść do gustu każdemu kilkulatkowi, dziewczynce lub chłopcu. Wśród dostępnych figurek znajdziesz ich wersje przedstawiające główną bohaterów animacji – świnkę z rodziną i jej przyjaciół. Zapoznaj się z pełnym wykazem zabawek, a z pewnością trafisz na coś interesującego. Zapraszamy!

Oryginalne zabawki i figurki Świnka Peppa z akcesoriami

Dziecięca zabawa może być jeszcze ciekawsza, jeśli sięgniesz po figurki prezentujące ulubionych bohaterów dziecięcych bajek wyposażonych w charakterystyczne, znane z telewizyjnych animacji akcesoria. Korzystając z oferty przygotowanej przez nasz internetowy sklep z zabawkami, znajdziesz większe zestawy figurek, na przykład zestaw rodzinny składający się z figurki prezentującej świnkę Peppę, jej braciszka Georga, mamę i tatę oraz mniejsze zabawki z pojedynczą figurką doposażoną w drobny gadżet, taki jak charakterystyczny samochodzik, autobus czy kamper. Oferujemy również inne zabawki, w których składzie znajdują się figurki z Peppą. Doskonałym przykładem takiej zabawki jest duży, szczegółowo wykonany i bogato wyposażony domek drewniany dla świnki, jej bliskich i przyjaciół. Co warte podkreślenia, oferowane przez sklep 3xk.pl figurki Świnka Peppa to zabawki na licencji, wiernie odwzorowujące głównych bohaterów animacji. Dzięki temu są doskonałą inspiracją do codziennych zabaw dla wszystkich dzieci, które chętnie oglądają bajkę i chcą mieć możliwość bliższego obcowania z występującymi w niej postaciami.

Jeśli szukasz atrakcyjnego prezentu dla dziecka chętnie śledzącego kolejne przygody zabawnej świnki, zapoznaj się z naszą ofertą na oryginalne figurki Świnka Peppa. To zabawki prezentujące zarówno główną bohaterkę animacji, jak i jej bliskich oraz przyjaciół. W sklepie czekają na Ciebie również inne figurki dla dzieci, w tym zabawki inspirowane bohaterami wielu innych telewizyjnych i filmowych animacji. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z całością naszej oferty i składania zamówień.

Wiek
Płeć
Seria
Ilość elementów
Cena
-
Dostępne od ręki
pixel