Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Okładki na zeszyty, książki i podręczniki

( ilość produktów: 10 )

Z myślą o uczniach szkół podstawowych, zawodowych i średnich, do oferty sklepu 3xk.pl wprowadziliśmy proste w użyciu okładki na zeszyty. To doskonały sposób na zabezpieczenie wierzchniej warstwy zeszytów przed zabrudzeniami i zalaniami, zaginaniem rogów, przypadkowymi rozdarciami i przetarciami. Ubierz zeszyty w wymienne okładki i ciesz się ich większą estetyką oraz trwałością.

Okładki na zeszyty, podręczniki szkolne lub książki

Wyprodukowane z charakteryzującego się dużą wytrzymałością tworzywa sztucznego, kolorowe okładki na zeszyty to jeden z najprostszych sposobów ich ochrony przed szybkim zniszczeniem lub zabrudzeniem. W ofercie sklepu znajdziesz komplety okładek dedykowanych najmłodszym dzieciom, przeznaczone dla uczniów pierwszych klas szkół podstawowych, a także uniwersalne, różnokolorowe okładki na zeszyty w formacie A5 i A4. Sprzedajemy ponadto okładki na podręczniki, w tym ich wersje uniwersalne i z regulacją, okładki przylepne oraz specjalne folie okładkowe w różnych kolorach i rozmiarach. To sprawdzony sposób, by zabezpieczyć oprawy książek, ćwiczeń, atlasów lub innych potrzebnych dzieciom przyborów szkolnych. Jednym z najciekawszych produktów tego typu są oferowane przez nas okładki na książki, z regulacją. Zastosowanie specjalnego rozwiązania konstrukcyjnego umożliwia łatwe dostosowanie plastikowego zabezpieczenia do rozmiaru podręcznika szkolnego lub innego rodzaju książki o określonym formacie (możliwość regulacji w obwodzie). Wszystkie prezentowane artykuły szkolne wykonane są z różnych rodzajów tworzyw sztucznych. Okładki na zeszyty oferujemy w kilku podstawowych formatach oraz wielu kolorach. Do wybranych produktów dołączamy również naklejki umożliwiające łatwe opisanie zawartości.

Skorzystaj z naszej oferty i zamów wybrane okładki na zeszyty, ćwiczenia lub podręczniki szkolne dla swojego dziecka. Możesz sięgnąć po okładkę tradycyjną, przylepianą, z regulacją w obwodzie czy specjalną folię okładkową, transparentną lub kolorową. Zapraszamy do składania zamówień. Zapewniamy przystępne ceny i szybką obsługę wszystkich zleceń.

Marka
Cena
-
Dostępne od ręki
pixel