Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Klocki magnetyczne

( ilość produktów: 6 )

Zapewniające możliwość tworzenia dość trwałych połączeń, wykonane w bezpiecznych w użyciu materiałów klocki magnetyczne to dobry wybór zarówno dla starszych, jak i najmłodszych dzieci. W ofercie sklepu internetowego 3xk.pl znajdziesz kilka rodzajów tego typu zabawek, w tym klocki w formie prostych układanek dla maluchów i magnetyczne klocki pozwalające na tworzenie złożonych konstrukcji.

Jakie klocki magnetyczne mogą zainteresować Twoje dziecko?

Jeśli szukasz oryginalnej zabawki dla dziecka w wieku 1,5-3 lata, do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy markowe klocki Geomag w formie dużych, kolorowych sześcianów, które pozwalają doskonalić jego zdolności manualne, pamięć i wyobraźnię. Każdy sześcian ma inny wzór, dzięki czemu jeden zestaw klocków pozwala na ułożenie kilku atrakcyjnych rysunków. Dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy wieloczęściowe zestawy klocków magnetycznych składające się ze specjalnego rodzaju namagnesowanych pałeczek, stalowych kulek oraz dodatkowych paneli o zróżnicowanych kształtach. Mamy również atrakcyjne zestawy dla przedszkolaków. Dzięki nim dziecko może zbudować niewielkiego robota lub kolorową figurkę innego rodzaju. Bazujące na wykorzystaniu jednego z podstawowych zjawisk fizycznych, kolorowe klocki magnetyczne to doskonała alternatywa dla tradycyjnych zabawek tego typu. Skorzystaj z naszej oferty i zamów zabawkę dostosowaną do wieku i zainteresowań swojego dziecka. W sklepie znajdziesz również tradycyjne klocki dla dzieci, w tym klocki drewniane, wafle, Wader, Lego i wiele innych. Zapraszamy na zakupy!

Magnetyczne układanki dla najmłodszych

Zdobione kolorowymi rysunkami, duże klocki magnetyczne w formie barwnych układanek pozwalających na tworzenie prostych obrazków to przykład klasycznej zabawki w udoskonalonej formie. Magnetyczne sześciany doskonale do siebie przylegają, dzięki czemu układanie obrazków jest mniej frustrujące, zwłaszcza dla młodszych dzieci. W ofercie przygotowanej przez nasz internetowy sklep z zabawkami znajdziesz proste układanki magnetyczne składające się z zaledwie sześciu klocków. Dzięki nim najmłodsze dzieci mogą ćwiczyć swoją sprawność manualną, doskonalić pamięć i spostrzegawczość, rozwijać wyobraźnię, zdolność myślenia przyczynowo skutkowego i wyobraźnię przestrzenną. Nasze klocki magnetyczne mają korzystny wpływ na prawidłowy rozwój najmłodszych dzieci, jednocześnie dostarczając im mnóstwo pozytywnych emocji. Za sprawą pola magnetycznego kolorowe sześciany mogą być również wykorzystane do budowy prostych konstrukcji typu wieża z klocków. Wspieraj rozwój dziecka, oferując mu ciekawe zabawki edukacyjne.

Wiek
Płeć
Cena
-
Dostępne od ręki
pixel