Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Quizy i zgadywanki dla dzieci

( ilość produktów: 30 )

Zadbaj o ciekawą rozrywkę w domu lub podróży, sięgając po popularne gry i quizy dla dzieci najmłodszych i tych nieco starszych. Tego typu zabawki pomogą zagospodarować i przyjemnie spędzić czas wolny, sprawdzą dziecięcą wiedzę, a przy okazji przybliżą dziecku wiele nowych informacji, ciekawostek i faktów. W ofercie sklepu 3xk.pl znajdziesz różnorodne zgadywanki dla dzieci, w tym kolorowe zestawy edukacyjne i wiele więcej.

Najlepsze quizy i zgadywanki dla najmłodszych

Gry zręcznościowe, planszowe i karciane nie wyczerpują oferty naszego sklepu. Z myślą o zapewnieniu najmłodszym odbiorcom ciekawej, a przy tym pożytecznej, rozwijającej rozrywki, przygotowaliśmy różnorodne zgadywanki, quizy i gry sprawdzające posiadaną przez dziecko wiedzę. Do najpopularniejszych tytułów, jakie możemy zaoferować naszym klientom, należą gry z serii Milionerzy – planszowy odpowiednik popularnego teleturnieju telewizyjnego z pytaniami i odpowiedziami, z różnych obszarów wiedzy, edukacyjne quizy dla dzieci, które sprawdzają ich wiedzę z zakresu geografii, anatomii człowieka, astronomii, historii czy matematyki, a także klasyczne kalambury oraz inne gry rozwijająca kreatywność, spostrzegawczość, pamięć i zdolność do logicznego myślenia. Co warte podkreślenia, prezentowane zgadywanki dla dzieci to w wielu przypadkach gry typowo familijne, w których z powodzeniem mogą uczestniczyć zarówno dzieci, jak i dorośli. Odpowiednio dobrane zagadki dla dzieci, poziomem trudności dostosowane do wieku dziecka, nie będą frustrowały, a pomogą w rozwijaniu dziecięcych umiejętności poznawczych, a przy okazji zapoznają dziecko z nowymi informacjami.

Skorzystaj z oferty przygotowanej przez nasz sklep internetowy, na którą składają się wciągające zgadywanki i quizy dla dzieci w różnym wieku, a następnie zamów ich wybrane rodzaje. Oczywiście znajdziesz tu także inne gry dla dzieci, w tym planszówki, gry karciane, zręcznościowe, podróżne i wiele innych. Jeśli szukasz czegoś oryginalnego na prezent dla dziecka, z pewnością znajdziesz to właśnie w naszym sklepie. Zapraszamy!

W sklepie internetowym 3xk.pl znajdziesz między innymi unikalne quizy dla dzieci i zabawy edukacyjne. Najbardziej przystępną formą nauki jest bowiem nauka przez zabawę. Mamy świetne propozycje dla przedszkolaków, ale również dla nieco starszych dzieci. Nasze zabawki i quizy edukacyjne dostarczą wiele radości i zabawy również dzieciom w wieku szkolnym. Oferowane produkty doskonale rozwijają zainteresowania naszych pociech, wspierają ich rozwój, a także zaskakują ciekawostkami z różnych dziedzin. Nadto doskonale pobudzają wyobraźnię, poszerzają słownictwo, a także wspierają naukę logicznego myślenia. Nasze quizy dla dzieci oraz gry edukacyjne zostały też zilustrowane w interesujący sposób. Dzięki atrakcyjnym obrazkom przyciągają dziecięcy wzrok, a także efektywnie zachęcają do zabawy i nauki.

Nauka przez zabawę z quizami edukacyjnymi

Rozmaite zagadki powiększą wiedzę maluchów na temat różnych dziedzin życia. Dzięki nim dzieci poznają wiele ważnych informacji o zwierzętach, zawodach, układzie słonecznym, środkach transportu, codziennych czynnościach, ciele człowieka i wielu innych zagadnieniach. Dużym powodzeniem wśród naszych młodych klientów cieszą się też rozmaite zagadki matematyczne. Mamy nawet gry i zabawy, które uczą dzieci podstaw liczenia, czytania, a nawet odczytywania godziny z zegara oraz wiązania butów. Oczywiście wszystkie dostępne na naszej stronie internetowej quizy dla dzieci zostały podzielone na kategorie wiekowe. Warto również podkreślić, że prezentowane quizy i gry edukacyjne zostały opracowane przez najlepszych specjalistów, a także sygnowane są znanymi i cenionymi na rynku markami tego typu produktów, w tym Trefl, Clementoni Montessori, CzuCzu oraz ALBI. Nasze gry edukacyjne i quizy dla dzieci to świetny pomysł na prezent – na Boże Narodzenie, Wielkanoc, imieniny, urodziny, a także Dzień Dziecka. Mogą one stanowić doskonałą zabawę nie tylko dla ich młodych użytkowników, ale i dla całej rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie 3xk.pl.

Marka
Cena
-
Wiek
Czas rozgrywki
Ilość graczy
Rodzaj gry
pixel