Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Puzzle do 1000 elementów

( ilość produktów: 213 )

W ćwiczeniu pamięci, spostrzegawczości i cierpliwości pomogą kolorowe puzzle 1000 elementów, ewentualnie zestawy składające się z mniejszej lub większej liczby drobnych części. Miłośnikom skomplikowanych układanek dedykujemy tradycyjne i panoramiczne wersje puzzli przedstawiających największe światowe metropolie, piękne krajobrazy, atrakcje turystyczne, zwierzęta, rośliny i wiele więcej. Wybierz jedną z dostępnych układanek dla siebie lub na prezent.

Puzzle 1000 elementów, czyli skomplikowana układanka dla każdego!

Kolorowe puzzle dla dorosłych to doskonała zabawa i atrakcyjny sposób na zabicie nudy, zwłaszcza gdy z jakiegoś powodu jesteśmy zmuszeni do siedzenia w domu. W ofercie przygotowanej przez sklep internetowy 3xk.pl znajdziesz bogaty wybór układanek o różnym poziomie skomplikowania, w tym prezentowane puzzle 1000 elementów. Ułożenie barwnego obrazka z tysiąca drobnych części nie jest łatwe i zajmuje sporo czasu, ale zapewnia dużą satysfakcję. Poza tym jest doskonałym ćwiczeniem pamięci i okazją do relaksu, zwłaszcza jeśli chcemy oderwać się na dłuższą chwilę od ekranu telewizora, komputera czy telefonu. Wśród dostępnych układanek znajdziesz prezentujące piękno natury, krajobrazy, zabytki i ludzi, oryginalne puzzle Trefl 1000 elementów. Oferujemy również kolorowe puzzle 1000 elementów wielu innych renomowanych marek, takich firm jak Ravensburger czy Clementoni. To niezwykle szczegółowe układanki wyróżniające się najwyższą jakością wykonania. Ich drobne elementy są doskonale ze sobą spasowane i po ich prawidłowym połączeniu, tworzą spójną, atrakcyjną pod względem wizualnym całość.

Jeśli szukasz pomysłu na drobny prezent dla znajomego, rodzica lub dziadka, puzzle 1000 elementów będą trafnym wyborem. Skorzystaj z naszej oferty i zamów jedną z dostępnych w sklepie, kolorowych układanek o wysokim poziomie skomplikowania. Oczywiście sprzedajemy również nieco łatwiejsze do ułożenia puzzle do 1000 elementów. To dobry wybór dla młodszych odbiorców oraz tych osób, którym brakuje czasu na dłuższą zabawę. Wybierz jeden z zestawów i podaruj go bliskiej Ci osobie. Zobacz również puzzle 1500!

Marka
Wiek
Płeć
Ilość elementów
Cena
-
Dostępne od ręki
pixel