Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Slime

( ilość produktów: 20 )

Relaksująca masa plastyczna Slime to doskonała propozycja zarówno dla małych, jak i nieco starszych dzieci. Zabawka sprzyja odprężeniu, rozwijaniu dziecięcej kreatywności oraz sprawności manualnej. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdziesz różnorodne zabawki plastyczne, w tym większe zestawy glutów z dodatkowymi elementami, na przykład z zabawnymi, elastycznymi figurkami. To bezpieczne w użyciu, profesjonalnie wykonane gadżety dla dzieci i młodzieży szkolnej.

Popularne glutki Slime

Klasyczny Slime to niezwykle plastyczna masa o konsystencji gluta, którą można ściskać, a przy pomocy oferowanych przez nas zestawów kreatywnych, również samodzielnie wykonać, oczywiście z bezpiecznych dla dziecka składników. Korzystając z oferty, jaką przygotował nasz sklep z zabawkami, możesz zamówić glutowego potwora – figurkę z charakterystyczną masą plastyczną, którą można wystrzelić przez dziurkę w nosie lub usta potwora, zestaw do robienia Slime renomowanej marki Tuban oraz wiele innych zabawek, których bazą jest elastyczny, przelewający się przez palce glutek. Prezentowane akcesoria plastyczne sprzyjają rozwijaniu dziecięcej kreatywności i zręczności. Działają przy tym jak typowe gadżety relaksujące, pomagając w rozładowaniu napięcia i stresu. Wystarczy umieścić je w dłoni i zacząć ściskać. Kolorowy, niekiedy uzupełniony brokatem Slime będzie zatem doskonałą propozycją dla przedszkolaka i starszego dziecka, a nawet osoby dorosłej. Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą dostępnych Slime i do kupienia ich w naszym sklepie.

Kreatywne zabawki pomagają w kształtowaniu i doskonaleniu dziecięcych zdolności manualnych, w tym koordynacji ruchowej, zręczności i precyzji ruchów. Jeśli szukasz właśnie tego typu produktów, Slime i inne masy plastyczne ze sklepu 3xk.pl z pewnością przypadną Ci do gustu. Przyjrzyj się oferowanym przez nas zestawom do samodzielnego tworzenia glutów oraz gotowym do użycia zabawkom, które powinny spodobać się wielu starszym dzieciom. Zamów ich wybrane rodzaje.

Marka
Wiek
Płeć
Seria
Cena
-
Dostępne od ręki
pixel