Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Kostki Rubika

( ilość produktów: 4 )

Miłośnikom łamigłówek, skomplikowanych układanek, zabawek wymagających zręczności, pamięci, koncentracji i logicznego myślenia dedykujemy klasyczne i lekko zmodyfikowane kostki Rubika. Przedmioty tego typu sprawdzą się w charakterze drobnego upominku nie tylko dla dziecka, ale i dla dorosłego. Skorzystaj z naszej oferty i zamów jedną z prezentowanych zabawek logicznych.

Historia kostki Rubika

To logiczna zabawka wynaleziona w 1974 roku przez węgierskiego architekta i rzeźbiarza Erno Rubika. Klasyczna kostka Rubika to sześcian składający się z 26 mniejszych, ruchomych sześcianów i nieruchomego przegubu umieszczonego w środku kostki, który pozwala na przesuwanie zewnętrznych sześcianów w pionie lub poziomie. Celem zabawy jest takie ułożenie sześcianów, by każdy bok kostki miał inny, jednorodny kolor. Układanie kostki Rubika to wciągająca rozrywka dla każdego, kto lubi skomplikowane zadania logiczne. W ofercie sklepu 3xk.pl znajdziesz różne wersje kostek, od klasycznych modeli takich jak kostka Rubika 3x3, przez uproszczone wersje dla dzieci, takie jak kostka Rubika 2x2, po efektowne układanki z oryginalnej kolekcji Rubik’s. Przyjrzyj się dostępnym wersjom łamigłówek, a być może jedna z nich przypadnie Ci do gustu.

Ułożenie klasycznej kostki Rubika to prawdziwe intelektualne wyzwanie i doskonały sposób na zagospodarowanie chwili wolnego czasu, chociażby podczas podróży. Odwiedzając nasz sklep z zabawkami, możesz zaopatrzyć się również w inne gry, które przysłużą się ćwiczeniu spostrzegawczości, pamięci, kreatywności czy wyobraźni. Wybierz jedną z nich dla siebie, swojego dziecka lub innej bliskiej Ci osoby. Polecamy!

Najlepsze łamigłówki dla wytrwałych

Korzystając z naszej oferty, masz wyjątkową okazję, by sięgnąć po oryginalne kostki Rubika, w tym ich popularne oraz mniej znane wariacje. To w każdym przypadku niezwykle wciągające zabawki, które potrafią pochłonąć bez reszty na wiele godzin. Sprawdzą się w formie drobnego upominku dla dziecka oraz zabawnego gadżetu dla dorosłego. Nasz internetowy sklep z kostkami Rubika przygotował dla Ciebie tradycyjne zabawki w wersji 3x3 sześciany, ich uproszczone odmiany dedykowane najmłodszym (2x2 sześciany) oraz bardziej wyrafinowane wersje dla osób znudzonych zbyt prostymi łamigłówkami. Dobrym przykładem takich układanek są duże kostki Rubika 5x5 sześcianów oraz układanki o nieregularnych kształtach, składające się z kolorowych kostek o różnych rozmiarach. W każdym przypadku są to niezwykle wciągające zabawki logiczne wymagające sporej zręczności, doskonałej pamięci, a także umiejętności myślenia przestrzennego i przyczynowo-skutkowego. Jeśli szukasz ciekawej zabawki na drobny prezent, zamów jedną z naszych kostek.

pixel