Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Koty

( ilość produktów: 2 )

Jeśli szukasz dla dziecka porządnie wykonanej, dużej przytulanki, zapoznaj się z naszą ofertą na maskotki koty. To doskonały wybór dla wszystkich dzieci, które marzą o własnym zwierzątku, ale z powodów zdrowotnych, na przykład ze względu na alergię, nie mogą się go doczekać. Wyprodukowane z przyjemnych w dotyku tkanin, miękkie i niezwykle przytulne zabawki w formie kotów powinny przypaść do gustu każdemu kilkulatkowi.

Tradycyjne przytulanki koty dla wszystkich maluchów

Wyprodukowana z przyjemnej w dotyku tkaniny, umiejętnie wyprofilowana maskotka kotek z miękkim, uginającym się pod naciskiem dłoni, najczęściej piankowym wypełnieniem to sprawdzony pomysł na prezent dla kilkuletniego dziecka. Maluchy chętnie sięgają po pluszowe zabawki, które można przytulać lub wykorzystywać do odgrywania różnego rodzaju scenek. Pluszowe koty w szczególności powinny spodobać się tym dzieciom, które żywią duży sentyment do tych wyjątkowych zwierząt. W ofercie przygotowanej przez sklep 3xk.pl znajdziesz różnorodne maskotki koty, w tym klasyczne przytulanki amerykańskiej marki Melissa And Doug oraz duże, siedzące maskotki w formie słodkiego, atrakcyjnie wyprofilowanego kota. Każdy oferowany przez nas kot pluszowy to zabawka wyróżniająca się dużą starannością wykonania, wyprodukowana z wysokiej klasy tkaniny, uzupełniona miękkim, odpornym na ugniatanie wnętrzem. Materiały, z których wykonywane są maskotki koty, w odróżnieniu od sierści żywych zwierząt, nie pozostawiają na odzieży drobnych włosków. Takie materiały nie są również uczulające, dzięki czemu maskotka kotek może stanowić pewną alternatywę dla żywego zwierzęcia.

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą, na którą składają się różnorodne maskotki dla dzieci i wybierz jedną z nich! W tym miejscu prezentujemy będące ciekawym urozmaiceniem dla tradycyjnych piesków i misiów, pięknie wykonane pluszowe koty. To przyjemne w dotyku, miękkie i trwałe przytulanki, które powinny spodobać się wielu małym dzieciom. Spraw miłą niespodziankę kilkuletniej dziewczynce lub chłopcu, oferując im jedną z dostępnych maskotek.

Marka
Wiek
Płeć
pixel